Pátek
30
října

Seminář VÝŽIVA SPORTUJÍCÍCH DĚTÍ

Lucie Chmelíková
Seminář pod vedením nutriční terapeutky Lucie Chmelíkové, který vás provede nejčastějšími otázkami ohledně stravování sportujících dětí.

Máte doma malého sportovce a řešíte nejen tréninky, ale i odpovídající stravu? Chcete vědět kolik a čeho by vaše dítě mělo jíst, aby mělo dost energie nejen na sport, ale i na školu? Přemýšlíte nad tím, co mu dát na svačinu před tréninkem a po tréninku? Jak by měly vypadat porce a typy pokrmů, či co má nebo nemá jíst během dne?

Základní témata:
Výživa v jednotlivých etapách věku dítěte.
Co znamená zdravá strava?
Jak by měl vypadat jídelníček malého sportovce?
Co jíst před tréninkem a po tréninku?
Jsou vhodné doplňky stravy pro děti?

Nejen na tyto, ale i na spoustu dalších otázek můžete získat odpovědi na tomto semináři.

Co s sebou?
- papír
- tužku

Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2020-10-26/2020-11-01/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 10 dnů
Cena: 390,- Kč
Lektor: Lucie Chmelíková
Místo konání:
Pořadatel:
Dům jógy v Příbrami je otevřený prostor pro všechny milovníky jógy, pohybu i relaxace, ale také pro ty, co chtějí své tělo protáhnout a uvolnit… a to vše bez ohledu na věk, pohlaví či fyzičku. Unavená mysl se zde očistí, tělo zpevní, bolavá záda přestanou bolet. Pořádáme otevřené lekce jógy i kurzy …

Kontakt: Dům jógy Příbram
Tel.: 730 132 177