39 tipů kam na festivaly osobního růstu v ČR

Největší přehled festivalů osobního růstu a transformace v České republice. Pro ty, kteří se chtějí setkat a inspirovat od úspěšných podnikatelů a lektorů, zatančit si, zabubnovat, vyzkoušet meditaci nebo jinou techniku osobního růstu. Pro všechny, kteří hledají další cestu, sebepoznání, zábavu, partnera, vnitřní klid a rovnováhu, obnovení zdraví a vitality. Věříme, že si vyberete!

 


Festival Evolution, Praha - Výstaviště Holešovice

Festival pro všechny, kteří to vidí #PROSTEJINAK. Tento festival je pravděpodobně největším festivalem alternativních směrů v Praze. Koná se 2x ročně – na jaře na konci března a na podzim na konci září na Výstavišti v Praze Holešovicích. Pod jednou střechou najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Čeká vás nepřeberné množství novinek, trendů pro zdravé tělo i duši a inspirací pro všechny, kteří to vidí #prostejinak. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení festival přináší také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.
www.festivalevolution.cz

Festivaly Miluj svůj život – mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů a prodejní výstava Ezotera, Praha a Plzeň 

Festivaly organizuje agentura ANO již několik let. Mají svou tradici a konají se 6x za rok, v Praze a Plzni. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu, ekologie a ezoteriky. V prostorách areálu můžete vždy navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny. Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Nechybí ani stánky s občerstvením, s vegetariánskou, veganskou, raw a makrobiotickou stravou.  
www.festivalmilujsvujzivot.cz

Letní festival hudby a meditace, Meditační centrum Osho ShangriLa (okr. Karlovy Vary)

Víkendová oslava v překrásném místě, asi 45 km od Karlových Varů v obci Lažany u Štědré. Bývá poslední víkend v červnu před letními prázninami. Můžete přijet na celou akci anebo jen na večer na koncert či delší meditaci. Budeme tančit, jíst, zpívat a meditovat. Program je volný, můžete chodit tam, kam vás zrovna srdce táhne, nebo si můžete užívat společnost krásných lidí anebo odpočívat v zahradách obklopeni přírodou. Celý den budou probíhat OSHOVY MEDITACE, můžete vyzkoušet MEDITACI od VEERESHE z holandské Humaniverzity, zažít spoustu legrace  a užít si i večerní disco pod širým nebem. Celý program bývá doprovázen malým trhem, kde se maluje profesionálně hennou, prodávají se ručně vyráběné náušnice, šaty, kalhoty, vykládá se tarot, nabízí se indická masáž hlavy atd. Vegetariánská strava a ubytování je v ceně festivalu. Vhodné i pro rodiny s dětmi.
www.shangrila.cz

Festival Ženám, Praha

Většinou se koná na jaře a na podzim v Praze. Ukazuje ženám jejich jedinečnost, posiluje sebedůvěru a dává inspiraci. Na festivalu je možné se potkat se spoustou zajímavých osobností, projektů, které pomáhají ženám. Festival Ženám je festival pro každou ženu, která hledá moudrost a inspiraci u ostatních žen. Máme tu o festivalu pár článků: www.festivalzenam.cz

Setkání s alternativními metodami v Poděbradech

Každý rok v březnu na vás v Poděbradech v DDM čeká festival Setkání s alternativními metodami. Připraveny jsou přednášky ve velkém sálu. V malém sálu na vás čekají workshopy.  Více info ve facebookové skupině 
Fb skupina Setkání s alternativními metodami
 

Vegefest, Praha

Koná se na podzim, většinou na konci září v Praze. Jde o vegetariánský festival, který je věnován tématům udržitelného a soběstačného životnímu stylu a cestám k většímu uvědomění toho, co jako lidé způsobujeme na planetě Zemi. Sestává se hlavně z přednášek a workshopů z oblastí permakultury, přírodního stavitelství, zdravého stravování, domácí výroby, zero waste, alternativních zdrojů energií, lokální ekonomiky, komunit, osobního rozvoje a dalších. Chce otevřít prostor jak pro nové informace a vzdělávání, tak pro sdílení již nabytých zkušeností ze soběstačného života. Hlavní přednáškový program bývá doplněn zdravým vegetariánským i veganským občerstvením a volně plynoucím doprovodným programem. Nikdy nechybí ani prodej doplňkových produktů s důrazem na BIO a lokální výrobky.
Článek na Letacku o tom, jak vznikl Vegefest
www.vegetarianskyfestival.cz

Festival Sobě-sta(te)čnosti, Sklenářka (okr. Rychnov nad Kněžnou)

Organizátoři akce Vegefest žijí na Sklenářce a tam v průběhu léta pořádají před-festival Sobě-sta(te)čnosti. O tom, co můžeme udělat pro sebe a přírodu a jak být soběstatečný. V ústraní od hluku a ruchu, v krásné přírodě a klidu. Více informací o festivalu a dalších akcích najdete na jejich stránkách. 
www.sklenarka.cz 
festivalsobestatecnosti.cz
 

Festival Sobě-sta(te)čnosti, JURTCAMP Vrábsko (Jižní Čechy)

Bývá v srpnu. První ročník v roce 2021. Ve Vrábsku  v jižních Čechách. Prostor pro spolubytí, inspiraci, spontánní tvoření, síťování projektů. Sdílení teoretických poznatků a praktických zkušeností z cesty udržitelného a jednoduchého života. Ubytování v jurtách či stanech, vege strava. Vhodné pro rodiny s dětmi. Více informací o festivalu a dalších akcích najdete na jejich stránkách. 
www.sobestatecnost.cz/vrabsko-fest

Konference Osobní růst, Praha  

Tato konference bývá na začátku nového roku, v lednu, únoru v Praze. Jak píší její organizátoři: " Připravili jsme konferenci, která vám předá nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje a je založená na evidence-based přístupu (maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit).
www.osobni-rust.com/konference

Biodanza festival, centrum Živá voda, Kohoutov (okr.Trutnov)

Letní festival plný tance - biodanzy. Bývá na přelomu července a srpna. Zažijete lekce Biodanzy vedené českými i zahraničními lektory. Čekají vás 4 dny naplněné skvělým prožitkovým programem. Můžete se těšit na lekce Biodanzy a jógy, masáže, odborné přednášky, koncert hudebníka Maoka a závěrečnou párty s ohromující bubenickou show! Samozřejmostí je i krásný prostor a skvělé jídlo ;-)
Chcete se podívat, jaké to bylo na festivalu v roce 2018? Mrkněte na 2 min video na stránkách.
biodanzafestival.cz

Setkání zázračná planeta země (festival), Bečov nad Teplou (okr.Karlovy Vary)

Tenhle festival ve středu Botanické zahrady Bečova nad Teplou bývá na přelomu července a srpna. Hudba, setkání, různé přednášky a workshopy. Více informací na stránkách Botanické zahrady Bečov nad Teplou. Tohle Setkání je neziskové a dobrovolné, dělané s radostí a pro radost a proto jaký si ho uděláme, takový ho budeme mít...Naše Akce je snahou o setkání lidí s přírodním, ekologickým a soběstačnějším způsobem života. Pořádá Zázračná Planeta ZEMĚ.
www.zazracnaplanetazeme.unas.cz
Akce na Facebooku


Všehost, Česká Lípa

Na tomto festivalu jsme byli, na prvním ročníku. Bývá na podzim v České Lípě. Přečíst o něm můžete v článku tady
www.vsehost.cz

Art of being festival, různá města ČR

Tento festival organizuje Umění být (The Art of Being). Bývá většinou na začátku léta v červenci. Pod vedením Alana Lowena se můžete naučit žít ve vědomé harmonii se svou přirozeností, svými pocity, svým srdcem i duší… abyste mohli žít šťastně, v nezměrném mystériu BYTÍ. 
www.artofbeing.cz 

AVATAR Festival, Plzeň

Multižánrový nonstop festival, bývá na jaře v dubnu a na podzim v říjnu
KONCERTY – FILMY – DIVADLO – PROGRAM PRO DĚTI
FB skupina Festivalavatar 
www.avatarfestival.cz

Festival osobnostního rozvoje, Praha

Bývá v květnu, v Praze. Pořádá Kalokagathia, spolek, který se zabývá poskytováním prostoru pro osobnostně sociální rozvoj formou zkušenostně reflektivního učení v Praze. Někdo ráno běhá, někdo zas hodně čte a někdo rád cestuje. Je mnoho věcí, co můžeme dělat pro to, abychom se cítili lépe. Festival osobnostního rozvoje vznikl pro to, aby představil různé formy osobního rozvoje a dal vám možnost si je vyzkoušet. Workshopy jsou rozděleny do pěti oblastí podle témat osobnostního rozvoje: tvůrčí, komunikační, pohybové, prožitkové a relaxační. Vždy probíhá několik workshopů najednou.
www.kalokagathia-zs.cz

Festival radosti a života, Morava

Nový festival, na novém místě – v autokempu Merkur, v Pasohlávkách na začátku června. V roce 2020 premiérový první ročník. Festival v duchu hudby, tance, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života. Program začíná v pátek odpoledne - koncertema divadelním představením. Součástí pátečního programu bude už i trh řemesel a různých výrobků. V sobotu a v neděli probíhají workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce.  
www.festival-radosti.cz

Alchymistické Litoměřice, neboli AllFest 

Festival se koná v Litoměřicích, většinou v polovině května. Jedinečná atmosféra i genius loci festivalu vytváří místo, kde se dějí změny, kde je prostor pro inspiraci, kde se můžeme cítit jako doma a být opravdu sami sebou. Vytváříme bezpečný prostor pro naše děti, rodiny i jednotlivce, pro kreativitu, sdílení, odpočinek a prožitky. ALLfest je propojením osvěty, vzdělávání, kultury a umění. Zveme inspirativní osobnosti a odborníky k aktuálnímu tématu, které je každým rokem jiné a kde si každý může najít „to své“. Věříme, že se nám těmito aktivitami daří nastavovat zdravou kulturu a uvědomělou společnost.
www.allfest.cz

Čajokrásno – festival pro milovníky čaje, různá města ČR 

Na festivaly Čajokrásno můžete zajít na různých místech ČR, v různé měsíce. Několikrát do roka. Setkání všech milovníků čaje, čajových obřadů a kultury s tím spojené. Na festivalech bývají různé doprovodné koncerty, workshopy a dobré jídlo – od Dobré jídlo světa. Pěkný zážitek, příjemná setkání, skvělý čaj, hmmm.
FB skupina Čajokrásno
FB skupina Dobré jídlo světa od Evy

Festival Zázračná planeta Země, Bečovská botanická zahrada, Bečov nad Teplou

Hudební a ekologické Setkání v rámci Oslav Bečovské botanické zahrady. Bývá začátkem srpna. Setkání je neziskové a dobrovolné, dělané s radostí a pro radost a proto jaké si ho uděláme, takové ho budeme mít… Informace o něm najdete na stránce viz níže v sekci události.
FB skupina Botanická Zahrada Bečov Nad Teplou

Čajomír fest - dvoudenní čajový festival, Praha Vyšehrad 

Mezinárodní festival čajového umění na Vyšehradě většinou na konci srpna. Největší čajovna pod širým nebem v Evropě. Můžete se těšit na den plný čajových degustací a bohatý doprovodný program. Dobré jídlo, workshopy, akce pro děti, hudba, relaxace a keramika. Jedinečný chilloutový festival na konci léta. Setkává se zde komunita profesionálů i laiků – čajoven, čajových mistrů, dovozců, keramiků, umělců a milců, kterým je inspirací k tvorbě a životu čaj. Na své si přijdete ať už o čaji víte mnoho nebo vůbec nic. Na celé dva dny se Vyšehrad promění v největší čajovnu v Evropě. V průběhu dne jsou připraveny stánky se zdravým občerstvením, prodejci čajů a keramiky, workshopové dílny určené pro celou rodinu. Pod vedením zkušených lektorů budete bubnovat, malovat, zpívat, tančit a celý den si hrát.
FB skupina Čajomír

ČCHI-FEST, Praha - centrum Loreto 

Tento festival většinou probíhá v září. Je zaměřený na čchi-kung, životní sílu a souvislosti polarit žensko-mužského světa z pohledu Východu i Západu. Můžete si užít spousty zajímavých přednášek a praktických cvičení s odborníky, specialisty a lékaři s dlouholetou praxí a mnohými zkušenostmi, vše na jednom místě. Není to jen o teorii! Vždy je připraveno spoustu praktických ukázek a cvičení. Festival je jak pro laickou, tak i odbornou veřejnost. Vizí festivalu je propojit moudrost Východu a Západu k hlubšímu pochopení sama sebe. Můžete se těšit na přednášky z tradiční čínské medicíny, feng shui, propojení fyzioterapie a taichi, kultivace partnerství a sexuální energie z pohledu tao nebo jak ovlivňují předci náš současný život a další. Nedílnou součástí je i ranní cvičení (za hezkého počasí venku) a zdravé stravování, které bude zajištěno po celou dobu festivalu. Věříme, že náš unikátní festival bude inspirací nejen pro váš život, ale že získané znalosti a vědomosti budete moci uplatnit i ve svém každodenním životě, rodině nebo při praxi s klienty.
www.cchi-fest.cz

Mezinárodní festival dokumentárních filmů, Jihlava 

Bývá v říjnu v Jihlavě. MFDF Ji.hlava je slavností autorského dokumentárního filmu a největší událostí svého druhu ve střední a východní Evropě. Vycházíme z toho, že dokumentární filmy jsou především výsostná umělecká díla. S tím úzce souvisí významnost témat, kterým se věnují. Celý festival je pro nás artefaktem, který s hravostí vybízí k promýšlení světa z nejrůznějších perspektiv. Nepřejímáme běžné festivalové modely ani rutinní pragmatismus při dramatugické koncepci festivalu. Ji.hlava vzdává hold odvaze a risku.
Páteří festivalu jsou soutěžní sekce oceňující nejlepší české, středo a východoevropské, světové i krátké a experimentální dokumentární filmy. MFDF Ji.hlava je jedním z deseti evropských festivalů dokumentárních filmů, které byly vybrány Evropskou filmovou akademií (EFA), a každoročně nominuje jeden celovečerní film – uvedený v Ji.hlavě ve světové premiéře – pro předvýběr na Evropskou cenu za nejlepší dokumentární film roku. Kromě toho je vítězný film ji.hlavské sekce Krátká radost zařazen do předvýběru pro kategorii Krátký dokumentární film Cen Akademie (amerických Oskarů).
FB skupina Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

Tantra Festival, Praha 

Bývá na podzim, většinou v říjnu nebo listopadu. Tantra je duchovní systém, jehož hlavním cílem je sjednocení protikladů na všech úrovních lidské bytosti. Je to cesta probuzení radosti ze života, otevírání našich srdcí lásce a prohlubování milostných vztahů. Tantra povznáší erotické prožitky a činí z nich mocný nástroj seberealizace, vnáší štěstí a světlo pochopení do všech oblastí každodenního života a vede nás úplným prožíváním přítomného okamžiku až k uvědomění si naší pravé podstaty. Festival organizačně zastřešuje Duchovní škola Rezonance. Pořadatelé těží ze zkušeností s pořádáním obdobných setkání (např. kongres jógy 2008 a další ročníky, tábory jógy a tantry, skupinové meditace ve spirále jang apod.) v jiných zemích, kde mají události tohoto druhu dlouhodobou tradici a účastní se jich stovky lidí, pro které jsou nezřídka významnými milníky na cestě duchovního vývoje.
www.tantra-festival.cz 

Life Sciences Film Festival, Praha - Česká zemědělská univerzita 

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Life Sciences Film při České zemědělské univerzitě v Praze si pro diváky vždy nachystá to nejlepší z celosvětové produkce filmů o přírodě, produkci potravin, udržitelném rozvoji a technologii. Koná se v Aule ČZU většinou v listopadu, vstupné je zdarma, a je přístupný i veřejnosti. Bývá většinou v listopadu.
www.lsff.cz

Festival přítomnosti, Praha 

Již několik let se koná tento festival. Většinou na podzim. Je to duchovní a benefiční živá konference, kde skrze workshopy, přednášky a meditačních sezení vzniká spontánně a přirozeně přítomnost, sounáležitost a činy pro rozvoj aktivit Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí a také pro rozvoj plného vědomí v celé společnosti. A vy toho můžete být právě teď součástí. 
www.plnevedomi.cz/festival-pritomnosti

Cestovatelský festival Obzory, Praha - Filosofická fakulta UK

Obykle na něj můžete zamířit na podzim v listopadu. Koná se na Filozofické fakultě UK na Praze 1. Je to největší cestovatelská a outdoorová událost roku. Festival Obzory o cestování a aktivitách v přírodě láká na ty nejzajímavější hosty a pestrý program. Hojnost přednášek, workshopů a filmů. Víkend plný zajímavých lidí. Informace o něm hledejte na Kudy z nudy. 
www.kudyznudy.cz/akce/festival-obzory

Palm Off Fest, Praha

Probíhá obvykle na podzim, v říjnu nebo listopadu. Je o mezinárodní setkání divadel střední Evropy. Součástí programu jsou většinou i přehlídky nejzajímavějších dokumentů, diskuze s tvůrci, scénické čtení, koncert, výstava i konference. 
www.palmofffest.cz

Festival dětské psychologie, Praha

Přední odborníci a významné osobnosti nabídnou poutavé a praktické přednášky o vývoji a výchově dětí. Co je ve výchově dětí podstatné? Jak lze vychovávat bez trestů? Proč a co je důležité dětem číst a proč s dětmi zpívat? Co by děti měly a neměly jíst, aby se správně vyvíjely? Jak dětem neuškodit digitálními technologiemi? Tato a další zajímavá a praktická témata na festivalu zazní v prosinci roce 2019. Jestli bude festival i v dalších letech zatím nevíme :)
www.detskapsychologie.cz
FB skupina Dětská psychologie

Food Film Fest, Praha Národní technická knihovna

Tento festival bývá na podzim v listopadu. Food Film Fest je jednodenní přehlídka nejlepších filmů o jídle z programu Life Sciences Film Festivalu s diskusemi s experty a tematickými menu pod taktovkou známých šéfkuchařů. Koná se v Národní technické knihovně v Praze. Informace o něm hledejte na Kudy z nudy. 
www.kudyznudy.cz/akce/food-film-fest-1

K smrti dobrý festival, Ostrava

V roce 2019 se konal první ročník. V listopadu, v Ostravě. Festival o smrti a její přítomnosti v našich životech. Víc se mužete dočíst i v článku Čo je to vedomé zomieranie? Ako sa zmieriť so smrťou? Rozhovor s Jankou Slavíčkovou o smrti a festivale.
www.ksmrtidobryfestival.cz

VeganFest, Brno

Bývá na jaře v březnu v Brně. Tento týdenní festival ukazuje veřejnosti, že veganský životní styl je nejen ohleduplný vůči zvířatům, ale i zdravý a zábavný. V rámci VeganFestu se uskuteční řada přednášek, workshopů, promítání dokumentů a koncerty s veganskou tématikou.
www.veganfest.cz

Festival RyJo, aneb Rychlebský festival jógy, Rychlebské hory, (okr.Jeseník)

Jóga, meditace, přednášky, workshopy, koncerty, zábava a skvělá společnost. Nultý ročník Rychlebského festivalu jógy a oslavy života se konal se souběžně na dvou místech v roce 2019. V impozantních prostorách Tančírny v Račím údolí a ve výletní hospůdce Isolda v rekreačním středisku Račí údolí. Byl to víkend plný jógy, zajímavých přednášek a workshopů, koncertů a také na free zóny, ve které si přišli na své nejen milovníci jógy, ale také náhodní kolemjdoucí, kteří o józe nevěděli vůbec nic. Na této stránce budeme postupně doplňovat informace k 1. ročníku, který proběhne v roce 2020 v Tančírně v Račím údolí.
rychlebskajoga.cz/festival-jogy

JógaFest Zlín

Festival ve Zlíně, bývá v březnu. Čtyři sály plné jógových lekcí a přednášek. Pohyb, dech, meditace a řada zkušených lektorů, kteří obohatí svým pohledem na věc. Tradiční jóga a jógová terapie, dynamická Vinyasa jóga i pomalé relaxační lekce, cvičení pro ozdravení páteře a kloubů, jóga pro dvojice a Acro yoga s thajskou masáží, povídání (nejen) o józe a mnoho dalšího. 
www.yogafestzlin.cz

Joga & Dance Spring Festival Ostrava

Bývá v Ostravě, v dubnu. Na festivalu si přijdou na své jak ženy, tak muži, osoby dříve narozené i ty, které jsou ještě školou povinné, ohební i ztuhlí, klidní i neposední, štíhlí i boubelatí, stydliví i energičtí, prostě všichni, které pohyb,zdraví a hlavně jóga zajímá!
jogafestival.cz

Festival Zdraví Otrokovice

Bývá na jaře v březnu a na podzim v září. V Otrokovické Besedě. Připravena je vždy řada zajímavých přednášek po celý víkend a prodejní výstava včetně vynikajícího občerstvení.
www.hobbyotrokovice.cz

Festival Mužsko-Ženského Přátelství

Bývá na podzim, v Praze. Program plný zajímavých přednášek a workshopů s tématy mužsko – ženských vztahů s možností se vzájemně přátelsky seznámit a popovídat si. 
muzskozenskyfestival.cz

Festival Radosti ze života

Bývá v srpnu, kousek od Prahy. Jeho záměrem v roce 2021 je hlavně setkání. Setkání se životem, s přáteli a především setkání se sebou samým. Dotkni se své duše, objev svoji vnitřní moudrost a sílu, ponoř se do lásky svého srdce, v jemnosti a hloubce.

Čekají Tě nádherná setkání, zajímavé přednášky, semináře, praktické workshopy i cvičení, které rozšíří Tvé vnímání světa a umožní Ti jít hlouběji do sebe sama. Připravujeme i koncerty a hudební workshopy, na kterých můžeš rozeznít svůj hlas a roztančit tělo do radosti a štěstí. Také konzultace a poradenství terapeutů, masáže, meditace...

www.umenivedomehobyti.cz/festival-radosti-ze-zivota/

Šperkařský festival a rukodělné trhy

Tento festival můžete navštívit v Kroměříži, bývá v červnu (v 2021 v sobotu 12.6.2021  9.00 - 18.00 a neděli 13.6.2021  9.00 - 17.00). Návštěvníci se mohou těšit na unikátní prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, zirkonia, drahých kamenů a minerálů, příležitost vidět a koupit handmade výrobky předních českých firem. Více informací na www.hobbyvystaviste.cz

Festival Den pro Mě

Na festival se můžete vypravit do Bzence na jižní Moravě. Letos v roce 2021 bude mít premiéru :) Pořádá se v červnu. V nádherném prostředí zámeckého parku můžete navštívit přednášky zkušených odborníků, zakoupit produkty regionálních výrobců a užít si doprovodný program - lekce power jógy, muzikoterapie, břišní tance, dobré jídlo a pití.  www.denprome.cz

Festival SpoluRosteme

Festival SpoluRosteme bývá v srpnu. Letos 2021 je na Liberecku. Je to kombinace nabitých jógových workshopů, uklidňujících meditací a seberozvojového programu. Propojujeme jógový a meditační svět se světem pracovním. Čekají na tebe úspěšní podnikatelé, jogíni, kouči a mentoři. Vhodné i pro rodiče s dětmi. www.spolurosteme.cz


Věříme, že jste si z našeho přehledu vybrali! A víte o nějakém dalším zajímavém festivalu? Podělte se s námi!

  1. Máte-li tip na další festival osobního růstu, který není v tomto článku, napište nám ho prosím do komentáře pod článkem. 

  2. Jestli sami pořádáte nějaký festival a nemáte ho v našem katalogu, přidejte Vaše pozvánky tady. Je to zdarma :) Informace o vašem festivalu se pak budou zobrazovat na stránce článku vpravo ve vybraných akcích. A napište nám prosím také tady dole komentář, rádi informace o vás do článku doplníme. 

Autorka článku: Magdaléna JP, člen týmu Letacek.cz
Osobní rozvoj je moje srdcovka. Můj, i ten váš :) Potkat se můžeme na konzultaci, při masáži, při čtení emailu nebo článku tady na Letáčku, na akci Emoční fitness, v kuchyni meditačního centra a vlastně všude po světě. Víc o mě na www.dotknise.cz 

Komentáře

Hana: RE: 25 tipů kam na festivaly osobního růstu v ČR
K smrti dobry festival Ostrava. V 2019 prvni rocnik.
28.12.2019 08:01
Magdaléna Januševská Polanská: RE: 25 tipů kam na festivaly osobního růstu v ČR
Děkujeme za tip! Doplnili jsme do přehledu.
28.12.2019 20:22
Sandipa: RE: 27 tipů kam na festivaly osobního růstu v ČR
Ahoj Magdalénko. Krásný počin! Přidávám ještě tento od …
30.12.2019 09:57
Magdaléna Januševská Polanská: RE: 27 tipů kam na festivaly osobního růstu v ČR
Sandipo, děkuji! Festivaly jógy zatím v přehledu nemáme…
2.1.2020 14:53
Nishkam: RE: 33 tipů kam na festivaly osobního růstu v ČR
http://www.petraki.cz/yogafest/ - YOGA FESTv Ostrove
29.1.2020 16:16
Tomáš Michal: RE: 35 tipů kam na festivaly osobního růstu v ČR
Festival Radosti ze života. Druhý ročník festivalu, jeh…
7.9.2020 20:47
Magdaléna Januševská Polanská: RE: 35 tipů kam na festivaly osobního růstu v ČR
Tomáši, děkujeme za komentář a tip na festival! Doplnil…
14.10.2020 20:05

Tento článek je zařazen do kategorie Sebepoznání.
Pro výpis všech článků pokračujte na hlavní stránku blogu.
Kromě článků na LetáčkuCZ najdete hlavně katalog kurzů, seminářů a akcí pro osobní růst různých pořadatelů v ČR (a zahraničí).

Vybrané akce

Festivaly:
11.6.2022, 9 hodin, 9:00 – 18:00
Den pro mě 2022
Jiří Šmiktátor, Monika Kašová, Dagmar Kožinová, Jana Konečná, Bzenec
3. – 7.8.2022, 5 dnů
Healing festival 2022: Pátý Element
Holešov
17. – 21.8.2022, 4 dny
Festival Radosti ze života 2022
Více než 40 vystupujících, RS Husárna, Sobědraž, Kostelec nad Vltavou
24.5.2022, 2 hodiny, 14:00 – 16:00
Moudrost traumatu - promítání a beseda s režiséry filmu
Komunitní centrum Unitaria, Anenská 186/5, Praha 1 - Staré M
26.5.2022, 2 hodiny, 18:00 – 20:30
Večerní cesta do hlubin těla i duše
Prostor Duševna, Mánesova 811/8, Praha 2
4. – 5.6.2022, 2 dny
Kurz reflexní masáže plosek nohou podle pěti elementů
Institut RM na Statku Bernard
4.6.2022, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - štěstí
Rybalka
11.6.2022, 9 hodin, 9:00 – 18:00
Den pro mě 2022
Bzenec
15.6.2022, 2 hodiny, 18:00 – 20:00
Právní výbavička k porodu - online & záznam
A centrum o.s.
24. – 26.6.2022, 2 dny
Vnitřní žena a vnitřní muž, zážitkový seminář
Liberec, Josefinino údolí 103/13
7. – 17.7.2022, 11 dnů
Hledání vize
Zuckerův mlýn, poblíž vesnice Vidžín