Individuální konzultace Seznam všech nabídek.

Astrologické a další vhledy - individuální práce s Magdalénou JP

Potřebujete se podívat na nějakou situaci s odstupem?
* na VZTAHY
* ZDRAVÍ
* PRÁCI
* zjistit výhled do budoucnosti
* odpovědět na nějakou otázku
* zlepšit vaše zdraví skrze zdravé vaření
* dostat tipy na ploché bříško nebo zpevnění těla?

Ráda se s vámi podělím o své vhledy s pomocí ASTROLOGIE, karet nebo podpořím radou a tipy z oblasti PÉČE O TĚLO a VAŘENÍ.

*ASTROLOGICKÉ KONZULTACE*
Při společném setkání (jak osobně, tak on-line) budeme pracovat se 3 typy horoskopu. Horoskopem narození (natálním), tranzitním horoskopem - tj.horoskopem přítomného okamžiku a horoskopem solárním - horoskopem na jeden další rok od Vašich narozenin. Půjdeme přímo k věci a vytáhneme to hlavní, co potřebujete znát. Pro ujasnění použijeme různé tarotové a astrologické karty.

*VAŘENÍ, PÉČE O TĚLO*
I já jsem jednou začínala. A stále se učím něco nového :) Jsem tu pro Vás, když byste:
* potřebovali nakopnout do vaření
* podpořili Vaše zdraví
* chtěli pohýčkat Vaše tělo
* rádi se dozvěděli něco o tom, jak naše tělo funguje a podpořili určité tělesné partie, posílili ho apod.

*EMOCE*
Bude mi ctí s Vámi posdílet své zkušenosti ohledně práce s EMOCEMI. Náš projekt www.emocnifitness.cz mě moooc baví a i on-line se dají tipy a informace předat.

Kvalifikace a zkušenosti

Vystudovala jsem BIOLOGII - CHEMII na Karlově Univerzitě v Praze, složila státní zkoušku z biologie, chemie, didaktiky a psychologie. A to se hodí - rozumět tomu, jak naše tělo funguje a co potřebuje i z hlediska chemického :)

Během své 10 leté "business éry" prošla řadou sebe-rozvojových seminářů a školení z manažerské oblasti např. * Time management * Umění komunikace * Základy rétoriky * Prodejní dovednosti * Péče o klienta po telefonu * Koučování * a další

Z oblasti osobního rozvoje jsou to například kurzy:
* Astrologie * Práce s energiemi * Osho meditace * Meditační pobyt v Indii v Puně a seberozvojový pobyt v Holandské Humaniverzitě * od roku 2011 život a práce v meditačním centru Osho ShangriLa

Pohýčkat či potrénovat tělo jsem se naučila praxí a na rekvalifikačních kurzech Fitness instruktor * Klasických a sportovních masážích * Kurzech jógy a dalších.

A VAŘENÍ? To přišlo nějak samo a krásně se rozvinulo během mé "práce" v meditačním centru. Vařím tu pro skupiny cca 30 li…


 Cena za hodinu: od 750,00 Kč
 Životní styl
 Sebepoznání
 Zdraví a léčení
 Rozvoj talentů
 Karlovarsko
 Praha
 ~Online
 astrologie
 péče o tělo
 zdravé vaření
 emoce

Poslední aktualizace: 30.3.2020