Čtvrtek
24
září

Léčivé hlubiny vody - z cyklu Inteligence tekutinového těla a "svaly duše" Psoas

Vlasta Lisková
Z cyklu Inteligence tekutinového těla - léčení bederních svalů "svalů duše" Psoas

Naše tělo je tvořeno z 60 až 90% vodou. Svaly Psoas,náš střed a páteř vyživuje hraní si s naší tělesnou hloubkou, vnitřními tekutinami, fluidní procítěný pohyb, objevování našich vnitřních prostor, radosti a prožitků v těle, naslouchání, navazování kontaktu a komunikace s tělem přes tekutiny, zvuky, napojování ...

"Štavnatost" můžeme Psoasu a naší páteři navrátit skrze pomalý jemný vědomý pohyb, pozornost, dech, zvuky i ticho a klid. Tato praxe pracuje s vědomím až do buněčné úrovně. Vracíme se k sobě, učíme se znovu objevovat svoje tělo a naše potřeby. Mezi hlavní principy patří otevřená pozornost a pohyb řízený potěšením a zvídavostí. Tekutiny promlouvají ve všech aspektech bytí a dostávají nás hodně hluboko.

Jemná praxe, kterou nabízím, je inspirována Liz Koch z USA - průkopnicí jemné práce s naším středem a hlubokými emočními svaly Psoas a metodou Continuum Movement®. 

Práce se "svaly duše" Psoas a tekutinovým tělem je cestou do našeho nitra a duše přes tělo

Tento den budeme pečovat o náš střed - naši páteř - základní linii (basic line), budeme oživovat naši pánev, rozpouštět tuhost a nahromaděný stres, pomocí pohybu a zvuků budeme jemně vyživovat a rozvíjet sílu našeho středu.

Praxe je vhodná pro začátečníky i pokročilé a také pro zájemce se zdravotními problémy! Je léčivou a transformační praxí.

Více informací na https://umenizitnaplno.cz/inteligence-vodniho-tela-svaly-duse-psoas/

Vybrané akce:

Datum není stanovené
Propagační grafika
Malování kresleni - Balbínova 28
12.12.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Adventní konstelace
A centrum
Cena: 400 Kč
Lektor: Vlasta Lisková
Pořadatel:
Doprovázím své klienty změnou. Jsem terapeutkou, konstelářkou, profesionální koučkou, lektorkou Zaměřuji se na rozvoj mysli a těla - sval Psoas, osobní i pracovní rozvoj, vztahy. Moji poradnu najdete na Andělu - Praha 5. Někteří klienti využívají mých služeb na cestě změny i po Skypu.
Budu ráda i V…

Kontakt: Vlasta Lisková
Tel.: +420 777 788 866
Další způsob kontaktu: https://umenizitnaplno.cz