Sobota
20
února

Seminář Yin Yang: Čchi-kung pro vnitřní rovnováhu ženy MOST

Zuzana Věchtová
Yin a Yang, ženský a mužský princip - dvě polarity, které máme každý z nás v sobě. Někdy jsme, my ženy, více v tom dynamickém yangu a těžko si nacházíme chvíle na zpomalení a oddech. Stále vystresované a v napětí, zavalené povinostmi, honíme čas, mizí radost ze života...

Na tomto celodenním semináři se setkáme v kruhu žen, abychom společně obnovily svou vnitřní rovnováhu, svůj klid a stabilitu, díky jemnému cvičení Čchi-kung.

Naučím vás účinné techniky, jak uvolnit stagnace na fyzické úrovni, povzbudit svou vitální energii, odemknout sebeléčebné schopnosti našeho moudrého těla a vrátit sama sebe do rovnováhy. Vše, co potřebujete pro svou domácí praxi, abyste už věděli, jak sama sebe dosytit energií a vrátit do pohody.

Vhodné pro všechny věkové kategorie žen, nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti.
Pracujeme s tělem, myslí, pozorností a dechem. Klid, pohled do hloubky, cítění a vnímání těla. Čchi-kung cvičí i onkologičtí pacienti po léčbě pro rychlejší regeneraci těla. Cvičíme s energií - nejjemněší forma pohybu. Rozvolňují se stagnace a blokády, vyrovnává páteř, posiluje vnitřní stabilita, zvyšuje odolnost vůči stresu a vnějším vlivům. Je to meditace v pohybu.

Místo konání: Anahata jóga, Most
Cena 1500,-
S sebou zápisník a tužku, podložku, pohodlné volné oblečení a svačinu na celý den. Cvičíme v ponožkách.

Přihlašování možné přes formulář na https://zuzanavechtova.cz/cviceni/prihlaska/

Těším se na vás!

lektorka
Zuza

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 35 dnů
Cena: 1500
Lektor: Zuzana Věchtová
Místo konání:
Ústecko
Pořadatel:
Lektorka Čchi-kung, poradkyně Feng Shui, autorka e-knih a meditací s nadšením předává své zkušenosti z oblasti pohybu, zdraví, štěstí a vitality.

Kontakt: Zuzana Věchtová
Tel.: 608612266
Další způsob kontaktu: www.zuzanavechtova.cz/cviceni