Středa
5
října

Jóga na podporu plodnosti

Martina Melounová
Jste žena a ráda byste cvičila jemněji, pomaleji, s respektem k vašemu cyklu? Začínáte s partnerem myslet na děťátko? Nebo jste možná potratila a ráda byste znovu nabrala síly pro dalšího drobečka? Máte nějaké fyzické potíže, spojené s reprodukčními orgány?

Pak je tento druh jógy přesně pro vás. Zde můžete vypnout, zpomalit a spojit se s hlasem svého lůna. Po čem právě teď touží? Co potřebuje k tomu, aby bylo zdravé a vzkvétalo? Co můžete udělat pro to, aby se v něm příchozí dušička cítila dobře?

Tak jako Měsíc roste a ubývá na nebi, cvičíme buď svižněji (když Měsíc dorůstá) nebo pomaleji, více odpočinkově (když Měsíc naopak ubývá a žena - pokud je sladěna s jeho rytmy - se uchyluje do své vnitřní energie a potřebuje více relaxovat). Cvičení je podpořeno ženskými mudrami (jógou prstů), které nás významně propojují s naším středem, se Zemí, s našimi kořeny. Prostřednictvím dechu a energetických cvičení budeme propojovat srdce a lůno - horní a dolní polovinu těla, jin a jang, mužskou a ženskou část sebe samých. Naučíme se dýchat do vaječníků. Konec hodiny vždy patří tolik důležité relaxaci a spojení s naším lůnem. Zkusíme procítit svou tvořivou energii, kterou můžeme nasměrovat buď k početí děťátka nebo k jakémukoli jinému tvořivému projektu - naší práci či vztahům.

Tato jóga je pro všechny ženy, které se chtějí dobře cítit ve svém těle, spojit se s hlasem své vnitřní moudrosti a připravit se na příchod miminka.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 8 dnů
Cena: 200
Lektor: Martina Melounová
Místo konání:
u vás doma:-)
Pořadatel:
Martina Melounová prošla několikaletým výcvikem u Prasadama (přímý žák Osha) a Martiny Janků. Absolvovala Školu čichu, zaměřenou na práci s vůněmi a přírodními esencemi. V letech 2012-2017 se účastnila mezinárodního cyklu seminářů Womb/Hara Awakening - Probuzení lůna/hara u Dr. Azry a Seren Bertrand…

Kontakt: Martina Melounová
Tel.: 774.241.428
Další způsob kontaktu: www.martinamelounova.cz