Středa
2
února

Jógové novoluní s meditací

Veronika Hynková
Touhu po změně a větší svobodě tohoto novoluní energeticky podpoříme ve svých fyzických schránkách praxí jógy, meditací i aromaterapeutickými esencemi a dechem. Teprve Hromnice dříve znamenaly úplný konec Vánoc.
V lidovém křesťanství byly Hromnice důležitou oslavou přicházejícího jara, podobně jako keltský předkřesťanský svátek Imbolc. Křesťané tento svátek slaví pod názvem Uvedení Páně do chrámu.

Energeticky silné novoluní a zároveň Hromnice. Oslava jara a definitivní převzetí vlády světlem podporuje jakoukoli touhu po změně a větší svobodě. Zároveň v tomto období je podpořena chuť vyjádřit svou individualitu, být konečně sami sebou, udělat něco nového, neobvyklého a jedinečného.

S těmito energiemi budeme pracovat na úrovni praxe jógy, meditace i práce s aromaterapeutickými esencemi.

Praxe jógy bude podporovat svobodné vyjádření ásan a budeme tak spolu tvořit nové individuální pojetí každého účastníka na míru sám sobě.

Meditace na nový začátek podpoří esence a směsi podporující osobní transformaci, která nás připraví na nové, co nás čeká.

Pokud můžete, přijďte v bílém nebo světlém oblečení.

Rezervace je nutná, protože naše skupinka bude mít max počet 8 účastníků.

Cenu za workshop 555 Kč můžete platit v hotovosti na místě nebo na účet 115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + novoluní.

Účastníci semináře mají povinnost informovat o případných psychických a fyzických problémech či infekčních onemocněních předem, aby lektor připravil alternativy praxe na míru pro všechny tak, aby nám bylo dobře.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 16 dnů
Cena: 555 Kč
Lektor: Veronika Hynková
Místo konání:
Místečko inspirace
Místo sloužící k inspiraci a léčení pohybovou praxí těla inspirovanou hatha a čakra jógou, continuum movement a tekutinového těla za pomoci vibrace vlastního hlasu a aromaterapie. Domácí čisté prostředí, skupinky jsou do 10 osob.
Prostor Místečka poskytuje potřebnou podporu těm, kteří vyhledávají individuální a celostní přístup, který pomůže vnést nový vítr do našich životů.
Záměrem je NEJEN inspirovat, ale zejména LÉČIT a společně přispívat k osobnímu rozvoji a vzestupu vědomí každého z nás i KOLEKTIVNÍHO POLE.
Pořadatel:

Kontakt: Veronika Hynková
Tel.: 774536221
Další způsob kontaktu: https://www.misteckoinspirace.cz/events/