Úterý
18
ledna

Úplňkové jógové plynutí

Veronika Hynková
Praxe vědomá a léčivá, která dovoluje dotyk s emocí a plynutím s kosmickými energiemi. Čekejte jednoduchou praxi jógových ásan, praxi inspirovanou continuum movement, meditaci a zvukovou lázeň křišťálové pyramidy.
Téma tohoto úplňku je vděčnost za to, co máme, rodina a z ní vycházející stabilita.

Poplujeme v energii Univerza pohybem, vůní, dechem, zvukem a vizualizací. Navážeme kontakt se svými hlubinami a podpoříme zdraví nervové soustavy.

Bude mi ctí vás provést dechovým rituálkem s aromaterapeutickými esencemi Young Living.

Na závěr po meditačním klidu pozorováním, tzv. otevřenou pozorností se můžete těšit na zvukovou lázeň křišťálové pyramidy, která je vyrobená z 99,99 čistého křišťálu. Má přirozenou schopnost harmonizovat, čistit a zvyšovat energii.
Rezervace je nutná, protože naše skupinka bude mít max počet 8 účastníků.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 12 hodin
Cena: 555 Kč
Lektor: Veronika Hynková
Místo konání:
Místečko inspirace
Místo sloužící k inspiraci a léčení pohybovou praxí těla inspirovanou hatha a čakra jógou, continuum movement a tekutinového těla za pomoci vibrace vlastního hlasu a aromaterapie. Domácí čisté prostředí, skupinky jsou do 10 osob.
Prostor Místečka poskytuje potřebnou podporu těm, kteří vyhledávají individuální a celostní přístup, který pomůže vnést nový vítr do našich životů.
Záměrem je NEJEN inspirovat, ale zejména LÉČIT a společně přispívat k osobnímu rozvoji a vzestupu vědomí každého z nás i KOLEKTIVNÍHO POLE.
Pořadatel:

Kontakt: Veronika Hynková
Tel.: 774536221
Další způsob kontaktu: https://www.misteckoinspirace.cz/events/