Čtvrtek
19
srpna
Neděle
22
srpna

UZDRAVTE SVÉ VZTAHY s Marcelou a Luďkem Peškovými

Marcela a Luděk Peškovi
Chtěli byste ve svých vztazích prožívat více upřímnosti, úcty i radosti? Přijďte zjistit, kudy vede cesta k základům každého vztahu - vlastní ebeúctě a udělat k ní (další) praktické kroky. Tak zpevniíte základy, ze kterých vztahy vyrůstají.

Rodinné konstelace jsou prožitkovou metodou osobního rozvoje, která probíhá ve skupině účastníků. Pracuje s celým rodinným systémem a je vhodná pro všechny, kteří chtějí najít trvalé řešení svých potíží v jakékoli oblasti života. Setkání vám pomůže se na sebe a své vztahy podívat ze širšího úhlu pohledu a odhalit skryté vlivy, které řídí vaše myšlení a chování.

Osudy našich předků nás ovlivňují mnohem víc, než si obvykle uvědomujeme. Jejich postoje a přesvědčení se nevědomě přenášejí z generace na generaci a předurčují, jak se nám v životě bude dařit. Léčivá síla konstelací spočívá v osvobození se od negativního vlivu tohoto dědictví. Skrze porozumění a přijetí složitých nebo traumatických událostí v historii rodu se můžeme znovu vrátit do proudu života, radosti a síly.

Zpětná vazba jednoho z účastníků:
"Dva dny po konstelacích mi včera bratr zvedl telefon a po 20 letech jsme si popovídali jako bratr s bratrem. Syn mi včera zvedl telefon a bylo to po dlouhé době a podpoře syna otcem. Partnerce jsem se dokázal svěřit se svou prožívanou bolestí a nešel do agrese." - Ivan

Cena: 3600 Kč včetně stravy a ubytování ve vlastním spacáku a společných prostorách / vlastním stanu. Nebo za příplatek 100 Kč/noc v jedno nebo dvoulůžkových pokojích. Centrum se nachází uprostřed nádherné přírody asi půl hodiny od Č. Budějovic.
Přihlašujte se na odkazu zde:
http://centrum-nesmen.cz/#/course-detail?cid=238

K tématu si můžete přečíst náš článek - rozhodovr - na téma "Od konfliktu k lásce": https://www.caspromen.cz/clanky/rozhovor-s-marcelou-a-ludkem-peskovymi-od-konfliktu-k-lasce

Kontakt pro přihlášení:
http://centrum-nesmen.cz/#/course-detail?cid=238
tel.: 603 207 273

Těšíme se na setkání s vámi!
Marcela a Luděk Peškovi

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 26 dnů
Cena: 3600 Kč včetně ubytování a stravy
Lektor: Marcela a Luděk Peškovi
Místo konání:
Centrum Nesměň 85, 374 01 Ločenice okr. České Budějovice
Centrum Nesměň se nachází asi 25 km jižně od Českých Budějovic.
GPS: 48°48'33.727"N, 14°33'20.141"E
Při přihlašování je možné nabízet nebo žádat spolujízdu.
Pořadatel:

Kontakt: Linda Mikulková, Centrum Nesměň
Tel.: 603 207 273
Další způsob kontaktu: peskovamar@gmail.com