Čtvrtek
20
října
Neděle
23
října

SMÍŘENÍ - CESTA K LÁSCE, ZDRAVÍ I ÚSPĚCHU S Marcelou a Luďkem Peškovými

Marcela a Luděk Peškovi
Chtěli byste najít cestu ke smíření s událostmi, které vás negativně ovlivnily a obírají o energii a chuť do života? Přijďte odhalit rozdíl mezi odpuštěním a rezignací a udělat praktické kroky k trvalému opuštění starých křivd.

Rodinné konstelace jsou prožitkovou metodou osobního rozvoje, která pracuje s celým rodinným systémem a je vhodná pro všechny, kteří chtějí najít trvalé řešení svých potíží v jakékoli oblasti života. Setkání vám pomůže se na sebe a své vztahy podívat ze širšího úhlu pohledu a odhalit skryté vlivy, které řídí vaše myšlení a chování.

Osudy našich předků nás ovlivňují mnohem víc, než si obvykle uvědomujeme. Jejich postoje a přesvědčení se nevědomě přenášejí z generace na generaci a předurčují, jak se nám v životě bude dařit. Léčivá síla konstelací spočívá v osvobození se od negativního vlivu tohoto dědictví. Skrze porozumění a přijetí složitých nebo traumatických událostí v historii rodu se můžeme znovu vrátit do proudu života, radosti a síly.

Zpětná vazba jednoho z účastníků:
"Dva dny po konstelacích mi včera bratr zvedl telefon a po 20 letech jsme si popovídali jako bratr s bratrem. Syn mi včera zvedl telefon a bylo to po dlouhé době a podpoře syna otcem. Partnerce jsem se dokázal svěřit se svou prožívanou bolestí a nešel do agrese." - Ivan

Cena: 4100 Kč včetně stravy a ubytování ve vlastním spacáku a společných prostorách / vlastním stanu. Nebo za příplatek 100 Kč/noc v jedno nebo dvoulůžkových pokojích. Centrum se nachází uprostřed nádherné přírody asi půl hodiny od Č. Budějovic.
Přihlašujte se na odkazu zde:
http://centrum-nesmen.cz/#/course-detail?cid=254
tel.: 603 207 273 - Linda Mikulková

K tématu si můžete přečíst náš článek - rozhovor - na téma "Od konfliktu k lásce": https://www.caspromen.cz/clanky/rozhovor-s-marcelou-a-ludkem-peskovymi-od-konfliktu-k-lasce

a shlédnout video na téma rodinné konstelace zde:
https://www.youtube.com/watch?v=WlnGUBTfbAM

Další články:
"Rodinné konstelace"
https://www.letacek.cz/blog/rodinne-konstelace-106

"Moje první zkušenost s rodinnými konstelacemi"
https://www.letacek.cz/blog/rodinne-konstelace-zkusenost-110

"9 tipů pro kvalitní spánek aneb jak vnést do života více energie"
https://www.letacek.cz/blog/9-tipu-kvalitni-spanek-vice-energie-114

Těšíme se na setkání s vámi!
Marcela a Luděk Peškovi

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 3 měsíce 16 dnů
Cena: 4100 Kč včetně ubytování a stravy
Lektor: Marcela a Luděk Peškovi
Místo konání:
Nesměň, Ločenice u Č. Budějovic
Pořadatel:

Kontakt: Marcela Pešková
Tel.: 728824289
Další způsob kontaktu: caspromen.info@gmail.com