Středa
28
října

Domácí konstelace v Brně

Markéta Černocká
Jednodenní seminář v nouzovém stavu u mě doma na Krásného 49 v Brně. Podle vládních nařízení pouze pro 6 lidí! Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti.

Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesete. VIP pouze pro 6 lidí!
V bezpečném prostoru semináře jsou vítána všechna témata účastníků. Předchozí zkušenost s konstelacemi není nutná. Účast je možná i bez záměru pro vlastní konstelaci. Pro každého bývá přínosem účastnit se i témat ostatních, která se často týkají i nás samých.

Cena: 1.200 Kč

Kdy a kde: středa 28. října 2020 od 9:30 do 18h,
Krásného 49, Brno-Židenice. Panelák, 1.patro.

S sebou: pohodlné oblečení. Dobrůtky pro ostatní. Teplou domácí polévku, pečivo a čaje, kávu, buchtu a další občerstvení dostanete v ceně semináře. Kdo se bude chtít vykoupat v sudu s ledovou vodou na balkóně, vezměte si ručník.

Lektorka: Mgr.Markéta Černocká

Přihlášky: Markéta Černocká, tel: 776 662 435, e-mail: marketa@praminky.cz

http://youtu.be/NMpbMp9yIaw

Konstelace 28.10. jsou v jubilejním termínu. Oslavíme 11 let konstelací s Pramínky. Před 11 lety 28.10.2009 jsem uvedla ve Světýlku první seminář konstelací pro veřejnost (do té doby byly konstelace jen domácí a pro kamarády).

Milí účastníci konstelací,
Nouzový stav nám umožňuje setkávat se ve vnitřních prostorách v počtu do 6 lidí. To konstelace skoro splňují. Tedy, přijďte na návštěvu.
Markéta Černocká

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 5 dnů
Cena: 1.200 Kč
Lektor: Markéta Černocká
Místo konání:
Krásného 49, Brno-Židenice
panelák na sídlišti Juliánov. 1.patro
Pořadatel:
Nabízím semináře Rodinných konstelací, individální terapii (regrese, NLP, osobní konstelace a další techniky), pobyty v přírodě s programem, cesty do zahraničí a další

Kontakt: Markéta Černocká
Tel.: 776 662 435
Další způsob kontaktu: http://www.praminky.cz