Sobota
29
ledna
Neděle
30
ledna

KONSTELACE PODLE PŘÍRODY - Zastavení, klid a odpočinek

Mgr. Ida Sára Keltnerová
Volný cyklus konstelačních seminářů v souladu s rytmem roku, s rytmem života, ve spojení s pohybem v nás i v přírodě a s přírodními a dalšími zdroji a průvodci, které běžně konstelační práce nezahrnuje.

Zastavení, klid a odpočinek vytvoří podmínky pro nový začátek, klíčení a růst. Jeden cyklus se uzavře a začíná další. Věřte, že v uvolněném prostoru po něčem, co necháte rozpadnout, dokončíte, pustíte, často vyroste samo něco nového, novým a nečekaným způsobem.

Na tomto semináři v konstelacích a dalších aktivitách a cvičeních uvidíme a také změníme následky vynechání zastavení, klidu a odpočinku v našem životě a také v životech našich předků, což má vliv i na nás v současnosti. Možná jsme my a naši předci zažívali např. ohrožení, nejistotu a také konce a smrti nejrůznějšího druhu a nedali si po nich čas na zastavení, regeneraci a ticho nebo neoslavili své úspěchy, nedovolili si užít hojnost a dostatek.

Zastavení, klid, odpočinek, regenerace a ticho patří na závěr každého projektu, každé činnosti, každého cyklu, každého dne. Nerespektování tohoto rytmu vede v životě k přetažení, vyčerpání, vyhoření, emočním výkyvům, nemocem, nedostatku energie, nespokojenosti, tlaku na neustálý výkon, odpojení od přirozených vjemů, instinktů a vnitřního vedení.

Více zde: https://www.idasara.cz/sluzby/samansky-cyklus-rytmus-zivota/zastaveni-klid-a-odpocinek/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 12 dnů
Cena: 2300 Kč
Lektor: Mgr. Ida Sára Keltnerová
Místo konání:
Brno
Cesta integrity, Nálepkova 197/14, Brno Jundrov
Pořadatel:

Kontakt: Ida Sára Keltnerová
Tel.: +420 773 102 017
Další způsob kontaktu: Whatsapp, FB Ida Sára - konstelace, masáže, rituály