Čtvrtek
14
července
Neděle
17
července

OBJEVTE LÉČIVOU SÍLU RODINNÝCH KONSTELACÍ s mažely Peškovými

Marcela a Luděk Peškovi
"Výzvami je potřeba procházet, ne se před nimi chránit."

Intenzivní transformačn í víkend s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem s Marcelou a Luďkem Peškovými vám pomůže se na svůj život podívat ze širšího úhlu pohledu. Rodinné konstelace jsou prožitkovou metodou osobního rozvoje, která probíhá ve skupině účastníků. Pracuje s celým rodinným systémem a je vhodná pro všechny, kteří chtějí najít trvalé řešení svých potíží v jakékoli oblasti života. Pracujeme s tématy, která přinesete. 

Pro koho
Víkendové semináře jsou určeny vám, kdo jste rozhodnuti udělat konkrétní kroky k převzetí odpovědnosti za okolnosti svého života a rozloučit se s minulostí, která negativně zasahuje do způsobu, jakým přemýšlíte a jednáte.

Co seminář nabízí
Skrze metodu rodinných konstelací se dotknete nezhojených ran minulosti a uzdravíte svá vnitřní zranění. Zvědomíte své nevědomé postoje a naučíte se, jak pracovat se strachem i zlostí a bezmocí.

Co si odnesete
Propojení s rodovými kořeny vám umožní vystoupit z role oběti a začít okolnosti svého života tvořit vědomě. Vaše energie se dá do pohybu a získáte nový elán do života.

Cena: 4210 Kč

V ceně strava a a ubytování v jedno, dvou až tří lůžkových pokojích se sociálkami. Pro rodinného příslušníka, který se neúčastní programu cena 2610 Kč. Pro děti od 4 – 10 let 700 Kč/den, do 4 let se hradí pouze strava 160 Kč/den.
Informace k platbě č.ú.: 3445556662/2010. V.s. 14072022.
Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu.

Těšíme se na setkání s vámi!
Marcela a Luděk Peškovi

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 5 měsíců 26 dnů
Cena: 4410 Kč
Lektor: Marcela a Luděk Peškovi
Místo konání:
Janské Lázně, Černohorská 14, Sola Fide
Pořadatel:

Kontakt: Marcela Pešková
Tel.: 728824289
Další způsob kontaktu: caspromen.info@gmail.com