Čtvrtek
14
července
Neděle
17
července

SPŘÁTELTE SE SE SVÝM VNITŘNÍM DÍTĚTEM s mažely Peškovými

Marcela a Luděk Peškovi
"Výzvami je třeba procházet, ne se před nimi chránit."

Intenzivní transformační víkend s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem vám pomůže se na svůj život podívat ze širšího úhlu pohledu a objevit zdroj kreativity, hravosti i moudrosti.

Rodinné konstelace jsou prožitkovou metodou osobního rozvoje. Jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí svým problémům porozumět ze širšího úhlu pohledu a najít trvalé řešení svých potíží v jakékoli oblasti života.

Osudy našich předků nás ovlivňují mnohem víc, než si obvykle uvědomujeme. Jejich postoje, přesvědčení a nezpracované negativní emoce se nevědomě přenášejí z generace na generaci a předurčují, jak se nám v životě bude dařit. Léčivá síla konstelací spočívá v osvobození se od negativního vlivu tohoto dědictví skrze porozumění a přijetí složitých nebo traumatických událostí v historii rodu.

Pracujeme s tématy, která přinesete.

Pro koho
Víkendové semináře jsou určeny vám, kdo jste rozhodnuti udělat konkrétní kroky k převzetí odpovědnosti za okolnosti svého života a rozloučit se s minulostí, která negativně zasahuje do způsobu, jakým přemýšlíte a jednáte.

Co seminář nabízí
Skrze léčivou sílu rodinných konstelací se dotknete nezhojených ran minulosti a uzdravíte svá vnitřní zranění. Zvědomíte své převzaté postoje a naučíte se, jak pracovat se strachem, zlostí i bezmocí.

Co si odnesete
Propojení s rodovými kořeny vám umožní znovu se spojit s energií "zdroje", vystoupit z role oběti a začít okolnosti svého života tvořit vědomě. Získáte nový elán do života.

Cena: 4410 Kč

V ceně strava a a ubytování v jedno, dvou až tří lůžkových pokojích se sociálkami. Pro rodinného příslušníka, který se neúčastní programu cena 2610 Kč. Pro děti od 4 – 10 let 700 Kč/den, do 4 let se hradí pouze strava 160 Kč/den.
Informace k platbě č.ú.: 3445556662/2010. V.s. 14072022.
Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu.

Těšíme se na setkání s vámi!
Marcela a Luděk Peškovi

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 11 dnů
Cena: 4410 Kč
Lektor: Marcela a Luděk Peškovi
Místo konání:
Janské Lázně, Černohorská 14, Sola Fide
Pořadatel:

Kontakt: Marcela Pešková
Tel.: 728824289
Další způsob kontaktu: caspromen.info@gmail.com