Neděle
2
srpna

Zrození sebevyjádření: rozkvět tvého já #88 - zrušeno

Anando a Prem Vijan
Můžete u nás tvořit celých pět dní - první část je skupina Otevírání se tvořivosti (2 dny) a druhá část Malování přírody (3 dny)

Odpočinek, načerpání nové energie a tvoření, malování, kreslení a tanec ve skupině

Malování je primárním procesem a spojuje nás, otevírá nás a rozvíjí naši vnitřní tvořivost, která nedostala v životě naplno šanci rozkvést. Dostaneš úplnou svobodu pro nacházení si své vlastní cesty v tomto procesu, bez jakéhokoli cíle v mysli. Budeme používat tance, hudbu a jedinečná cvičení pro nacházení cesty do prostoru, kde se stane toto propojení.

Po dokončení skupiny budete více v kontaktu se svou vrozenou tvořivostí, se tvou touhou ji vyjádřit a sebedůvěrou ve sdílení tohoto daru s ostatními. Pochopíš, co umožňuje tvou tvořivou svobodu a jak se podporovat v tom, aby tento talent mohl růst dál v tvém životě.

Zde se malování stává nástrojem transformace, který vytváří meditativní prostor, který je plně přítomen tady a teď…

Část 1. Otevírání se tvořivosti (2 dny)
https://www.letacek.cz/terapie/karlovarsko/otevirani-tvorivosti-anando-prem-vijan-36645
Provedeme vás procesem, kde se potkáte se svým podmíněním, které může vytvářet bariéry vaší tvořivosti např. Přesvědčení: “Nejsem tvořivý” nebo “Nejsem dost dobrý.” Tento proces vás zavede do meditativního prostoru, kde se objeví opět opětovné napojení, přijde radost a hravost a z vašeho bytí vzejde přirozené plynutí.

Část 2 Malování přírody (3 dny)
https://www.letacek.cz/kreativita/karlovarsko/malovani-prirody-anando-prem-vijan-36646
Cesta pokračuje dál, tak jak tvé pravé vnitřní já se dostává do harmonie se světem kolem. V tomto procesu využijeme černobílé malování, barevné malování, hudbu, tanec a speciální cvičení. Rozpoznáš svou jedinečnost a získáš sebevědomí a důvěru v sebe, zatímco si budeš rozvíjet způsoby vyjádření své tvořivosti.

* Anando (Japonsko)
V roce 1998 poprvé procházela výcvikem v Osho Master Painting a Osho Art Therapy (mistrovským kurzem malování a arteterapie) s lektorkou Meerou a po té jsem mnohokrát asistovala na jejích dalších výcvicích.
Pracuje jako body worker - práce s tělem - a specializuje se na akunpunkturu, Ito Thermie, holistickou masáž a meditativní techniky.
Pracuje na základě vize, že tělo a mysl společně tvoří jednotu a že umění je mostem k naší vnitřní přirozenosti. Pomocí umění se můžeme znovu zrodit a tak se život opět stává plný radosti, pohybu a krásy.

* Prem Vijan (Německo)
V rose 2002 prošel svým prvním výcvikem s Meerou v Puně (Indie).
Později mnoho let asistoval Meeře v dalších výcvicích. Prošel výcvikem Osho Master Painting a Osho Art Therapy (mistrovským kurzem malování a arteterapie).

Následujeme Oshovo učení ve smyslu, že nejvyšším plynulým vyjádřením meditace je tvořivost.

Mimořádné poděkování Meere Hashimoto za její neustálou inspiraci.

Vybrané akce:

19.2.2021, 1 hodina, 17:00 – 18:30
Vibrační lázeň ZPÍVAJÍCÍ MÍSY A GONGY
Dům jógy Příbram
Datum není stanovené
Beaux-Arts-atelier francouzské malby
Malování kresleni - Balbínova 28
Datum není stanovené
ONLINE kreativní kurzy
IzabellART
Datum není stanovené
Keramická dílnička pro dospělé
Zvoleněves 77 u Slaného
25. – 28.3.2021, 3 dny
Esence Bohyně - Odhalení bohyně
Dvůr Svatá Maří
Cena: 8250 Kč plus materiál cca. 1000 Kč Kč
Lektor: Anando a Prem Vijan
Místo konání:
Meditační centrum Osho ShangriLa
ShangriLa je centrum pro vzdělávání, růst a rozvoj člověka. Naše centrum se nachází 100 km západně od Prahy, přiblížně na půl cesty mezi Plzní a Karlovými Vary, blíže mezi Žluticemi a Toužimí.
Lažany 49, 364 52 Žlutice
Pořadatel:

Kontakt: ShangriLa
Tel.: 353 395 310