Sobota
11
ledna
Neděle
12
ledna

Základní kurz NENÁSILNÉ KOMUNIKACE (víkendy)

Helena Kurzweilová
Způsob, jakým se dorozumíváme s druhými lidmi, má rozhodující vliv na naši spokojenost v mezilidských vztazích a tím i v celém našem životě. Můj život jsem postavila pevně na nohy poté, co jsem začala používat přístup Marshalla Rosenberga Nenásilná komunikace. Shledávám ho mimořádně užitečným pro schopnost život prožít a užít si ho, proto ho sdílím s ostatními. Mým záměrem je především vytvořit bezpečný prostor pro praktické vyzkoušení toho nejzákladnějšího, co koncept Nenásilné komunikace nabízí, a vytvořit tak východisko pro jeho uvedení do života.

Co vás čeká
Postupně projdeme čtyřmi kroky nenásilné komunikace: pozorování – pocity – potřeby - prosba. Tyto kroky tvoří vnitřní opěrnou strukturu komunikace, jejímž záměrem je se skutečně dorozumět, vytvářet zdravé vztahy, v nichž je závislost nahrazena vzájemností a snaha ovládat druhé upřímností a empatií. Automatické, dávno naučené reakce, které často způsobují nedorozumění či konflikt, se stanou předmětem naší pozornosti a společně budeme ověřovat jiné možnosti jak jednat se záměrem směřovat k vědomému chování, které vychází z vnitřního porozumění.

Jak vypadá workshop
Workshopy jsou především záležitostí praktického zkoušení a objevování. Součástí jsou i aktivity zaměřené na prohloubení naší všímavosti, usnadnění kontaktu s tělem a vnímání emocionální složky našeho bytí.

Workshop je ve dvou variantách. Jednou je intenzivní víkendové setkání. Strávíme společně sobotu i neděli mezi 9:30 a 17:30.
Druhá varianta má podobu série šesti večerních workshopů, z nichž každý trvá 2,5 hodiny (18 – 20:30). Setkání se konají po 2 týdnech.
Obě varianty jsou obsahově, rozsahem i cenově shodné.

přihlášky https://www.kurzweilova.cz/zakladni-kurz-nenasilne-komunikace

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 3400 Kč

Další termíny:

Lektor: Helena Kurzweilová
Místo konání:
Praha
místo bude upřesněno všem přihlášeným
Pořadatel: Helena Kurzweilová
Helena Kurzweilová - Jsem profesionální kouč a lektor osobního rozvoje. Provázím své klienty přes bariéry jejich přesvědčení do světa sebedůvěry, spokojenosti a radosti.

Jarmila Klimešová - Jsem organizátorka akcí.organizuji, zajišťuji a propaguji kurzy nenásilné komunikace.

Kontakt: Jarmila Klimešová
Tel.: 732552575
Další způsob kontaktu: https://www.kurzweilova.cz/akce