Čtvrtek
1
června

Andělské reiki I.+II.stupeň

Bc. Broňa Kubějová
Chcete zlepšit svou intuici, lépe vnímat andělská poselství, naučit se archandělské pečetě?
Umět psát andělským písmem, vyrábět svěcenou vodu?

Zvu Vás na Andělské reiki I.+II.stupně ve čtvrtek 1.6.2022 od 16.30h. osobně ve Znojmě.
ONLINE Andělské reiki je možné po domluvě (napište mi).

Andělské zasvěcení je zasvěcení do energie andělů. Do andělských energií budete zasvěceni prostřednictvím duhového mostu, který Vás propojí se světem andělů. Vzhledem k tomu, že duha obsahuje celé spektrum barev, znamená to, že budete zasvěceni do celého "spektra" andělů ze všech andělských hierarchií.
Tímto zasvěcením se zpravidla zlepší možnosti komunikace - a tím i spolupráce mezi zasvěcovaným a světelnými bytostmi. Zlepší se nejen komunikace, ale i tzv. "spojovací kanál".

I. stupeň - Andělské působení
Andělské působení je určeno k prohloubení klasické reiki, ale mohou ho absolvovat i ti, kteří reiki zatím nemají.
Budete se učit andělské působení a čištění, uvolňování karmy a řešení problémů z minulých životů.
Naučíte se vytvářet ochranný energetický štít, používat barevnou andělskou ochranu a kombinovat andělské energie s reiki, naučíte se vyrábět svěcenou vodu, čistit, posvěcovat a nabíjet. Bude Vám předáno Věčné andělské světlo.

II. stupeň - Andělské reiki
Tento stupeň prohlubuje II. stupeň reiki. Seznámíte se s několika dalšími symboly, se kterými můžete působit nejen na tělo, ale i situace (např. spojovat a uzdravovat partnerské vztahy).
Naučíte se propojovat andělskou a archandělskou energii s našimi čakrami, pracovat s tzv. světelnými dráhami a vyrábět archandělské esence.
Dále se naučíte rozeznávat typy přivtělených duší a odpoutávat tyto přivtělené duše, čistit vzduch v místnostech, vyrábět svěcenou vodu s pomocí symbolů, s energiemi sedmi paprsků a s esencí Fialového plamene.
Na závěr budete zasvěceni do energií bytostí Světla. Manuál obsahuje 8 symbolů.

Cena celého semináře včetně zasvěcení činí 2200,-Kč.

S sebou: menší uzavíratelnou sklenici na svěcenou vodu, malou mističku, blok, pero, pití, přezůvky a dobrou náladu.

Závazné přihlášení na semináře zasílejte, prosím, na email kubejovab@gmail.com nebo na telefon 776364859 nebo pište na můj Messenger.

Těším se na naše společné setkání.
Broňa
Do akce ještě 2 dny
Cena: 2200,-Kč
Lektor: Bc. Broňa Kubějová
Pořadatel:
Jsem terapeutka, duchovní učitelka a spisovatelka. Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů (zdravotních, finančních, vztahových), učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou.

Napsala jsem knihu &q…

Kontakt: Bc. Broňa Kubějová
Tel.: 776 364 859
Další způsob kontaktu: Messenger

Články

Intuitivní malování
Silvia Skalová
V článku se dozvíte, jak intuitivní malování vzniklo, s čím a jak může pomoci a další zajímavé informace. Autorkou je Silvia Skalová, průvodkyně nejen...
Osobní transformace Martin Skala. Konstelace.
Martin Skala
Skoro každý lidský příběh by vydal na knihu. Tohle je ten můj. O tom, jak jsem se dostal ke konstelacím a proč jimi žiji dodnes.
Enneagram
Anand Subhuti
Co je to enneagram, jak s ním pracovat, jak nám může ulehčit život a další se dozvíte v článku od lektora a terapeuta Ananda Subhuti. Magii práce s en...
Životní rovnováha - nejlepší podmínky pro život.
Jiří Černák
Často se hovoří o tzv. duchovní a materiální stránce života. Někteří lidé zdůrazňují důležitost duchovního života, jiní zase dávají přednost materiáln...
Co znamenají symboly Jin a Jang
Letacek a UI
Jin a Jang jsou symboly vycházející z korejské filozofie a kultury a jsou považovány za základní principy vesmíru a všech věcí v něm. Jin představuje ...
Monte Perdido. Kontakt s mimozemskou inteligencí (UFO), meditace, Ricardo González.
Bernadeta Hodková
Existuje UFO? Jak vypadá setkání s ním? Jsou nějaká vědecká studia o setkání s UFO? Kde o tomto tématu zjistit víc a kam se vydat na takové setkání? T...
Regresní terapie - hlubinná abreaktivní psychoterapie HAP
Martina Sloupová
Co je to regresní terapie, neboli hlubinná abreaktivní psychoterapie HAP, kdo ji vytvořil, s čím a jak nám může v životě pomoci a další zajímavosti se...