?
-----

Ženský kruh ZÁKLADNÍ

Mgr. Irena Kovářová
"Pocit sounáležitosti, který zde žena cítí, stojí za to. Setkání od setkání je znatelnější a jasnější naprostá změna každé z nás, v úžasnou a nádhernou bytost, která je šťastná, a žije tady a teď."

Cíl kurzu:
Ženy si v současném světě, který je orientován na mužské kvality, jako je linearita, stabilita, efektivita nebo racionální a logické myšlení, začínají uvědomovat, že toto není cesta, na kterou je příroda vybavila.
Pojďme společně nalézt naši podstatu, vraťme se ke své vnitřní síle a objevme svou jinovou charakteristiku, a až rozpoznáme nezměrné dary této energie, začneme ji využívat ve prospěch svůj i svého okolí.

Co Vám kurz přinese:
zdravou sebedůvěru, lepší komunikaci s muži, hlubší poznání sebe sama, nový pohled na život, sebepřijetí a mnoho dalšího
společné meditace, rituály, tvoření
základní rozdíly mezi ženskou a mužskou energií z pohledu jin-jang a co vše z toho plyne

Více informací se dozvíte zde: https://www.pozemskenebe.cz/inpage/zensk…

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena:
Lektor: Mgr. Irena Kovářová
Místo konání:
Měsíčnice, centrum osobního rozvoje
areál Pozemské nebe, Pod Ohradou, Rudolfov 373 71
Pořadatel:
Jsme hektarový areál přírodních zahrad v Rudolfově u Českých Budějovic, kde společně tvoříme srdcem a zdokonalujeme životní prostor. Srdcem našeho areálu je Měsíčnice, škola osobního rozvoje pro velké i malé, která díky vlastní a nadčasové metodice je školou pro všechny, kteří chtějí změnit svůj ži…

Kontakt: Mgr. Irena Kovářová
Tel.: +420 731 508 814