Čtvrtek
9
července
Neděle
12
července

Retreat pro páry – blízkost, radost a láska

Jan Komeda
Tento kurz se zaměřuje na prohloubení intimity v páru, porozumění polaritám mezi mužem a ženou a prožívání intenzivních niterních prožitků včetně navození extatického stavu změněného vědomí. Mnoho filosofií, vyznání a meditačních technik se nás snaží do změněných stavů vědomí přivést. Mnohdy potřebujeme praktikovat roky, než se do těchto stavů zvládneme uvolnit a odevzdat. Existuje však i jednodušší, přímější a neskonale příjemnější způsob. Tím je vědomý dotek, práce s tělem a sexuální energií. Zažijeme-li si určité dovednosti, můžeme se při masážích, při spojení se svým partnerem, či již během krátké patnáctiminutové orgasmické meditace dostat do hlubokého prožitku a vnímat nádherné pocity absolutního uvolnění, splynutí, přijetí, štěstí, rozkoše a blaženosti.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 dny
Cena: 5970 Kč za osobu nebo 8470 Kč za pár
Lektor: Jan Komeda
Místo konání:
Praha
Štěpánská 61, Praha 1. Ve studiu je možné přespat za poplatek 250 Kč/osoba/noc nebo 400 Kč/pár/noc. K dispozici jsou matrace na přespání a sprchy studia. Mnoho lidí je spokojeno s možností přespat za nízkou cenu přímo v centru Prahy bez nutnosti přesouvat se na hotel. Jste vlastně na Václavském náměstí.
Pořadatel:
ŠKOLA UMĚNÍ MILOVÁNÍ
UMĚNÍ, KTERÉ ROZZÁŘÍ NAŠE ŽIVOTY

Naší vizí je zprostředkovat kouzlo Umění milování co nejširšímu počtu žen, mužů a párů, aby se stalo součástí našeho každodenního života a naplnilo jej radostí, vášní, potěšením, štěstím, sebepřijetím a láskou. Jen pokud si opravdu porozumíme…

Kontakt: Jan Komeda
Tel.: 731006522
Další způsob kontaktu: www.umenimilovani.cz