Úterý
26
října
Pátek
29
října

Mentální Disciplína

David Bongo
Mentální disciplína

Přijeďte si odpočinout na týdenní retreat mentální disciplíny.

Tento unikátní koncept vznikl za účelem maximální integrace. Od úterního večera do pátečního odpoledne budete mít možnost procházet nejen intenzivním programem mentální disciplíny, kdy poznáte, jak funguje a jaké je její praktické uplatnění v životě, ale zároveň máte možnost vše hlouběji integrovat díky nádherným meditacím. V pátek se pak můžete rozhodnout, zda u nás strávíte ještě víkend a využijete péče facilitátorů pro dokonalou integraci všech zážitků anebo zda pojedete zpátky do svých domovů.

Změňte svůj rytmus práce a udělejte si čas na sebe u nás na Your People

Práce s vlastní myslí a mentální hygiena je stejně důležitá jako hygiena našeho těla.

Náš lektor Bongo si ve svém životě prošel nelehkými situacemi, avšak i v těch nejnáročnějších chvílích si dokázal udržet svoji vnitřní sílu a stabilitu. Na základě svých zkušeností vytvořil vlastní techniku mentální disciplíny, kterou nejprve začal zkoušet sám na sobě a později ji úspěšně aplikoval i na druhé. Po dobu 20 let ji neustále zdokonaloval až do dnešního dne, kdy ji předáváme vám. Jde o velmi jednoduchou, a přesto efektivní metodu, která vás naučí vše, co potřebujete pro získání svobodné mysli a docílení všeho, co chcete ve svém životě projevit.

Přijeďte a přesvědčte se, jak jednoduše díky práci se svou myslí můžete dosáhnout svých cílů.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 dny
Cena: 7500 Kč
Lektor: David Bongo
Místo konání:
Your People
Centrum Your People je 30min od Prahy
Pořadatel:
O Your People
CENTRUM YOUR PEOPLE VZNIKLO se záměrem POSKYTNUTÍ PROSTORU PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL.

Máme za cíl vytvořit místo, kam můžete přijít odpočívat a účastnit se akcí, lekcí, workshopů, přednášek a retreatů, které pečují o vaše tělo i ducha. O váš spokojený žaludek se postará naše šéfkucha…

Kontakt: Matěj Richter
Tel.: 770122929