Čtvrtek
24
listopadu
Neděle
27
listopadu

Moje hranice - vnitřní síla, víkendový workshop

Adéla Tancerová
✨️ Máš pocit, že se rozdáváš? Že jsi na posledním místě? Ostatní tě neberou vážně? Přehlíží tvé potřeby?

✨️ Možná zkoušíš různá asertivní cvičení, pozitivní afirmace. Zkoušíš se ozvat, ale nefunguje to. To proto, že některá tvá část má v sobě uloženo, že to je nebezpečné. Špatné. Že se to nesmí. Nebo třeba, že ostatní jsou důležitější než ty. S tím vším budeme na kurzu pracovat. Nejprve objevíme a uvolníme příčinu, proč to tak máš. A potom uvedeme do praxe tuto novou dovednost.

✨️ Zvu tě na komplexní čtyřdenní kurz, kde se naučíš pracovat se svými hranicemi a svou energií a uvolníš se v tom, že můžeš. Nebude to jen „hra na něco, co nejsi“, ale stane se to tvou novou přirozenou součástí.

Na kurzu si ujasníš: ✨️ jaké je tvé základní nastavení ✨️ v čem je tvá síla, o kterou se můžeš opřít ✨️ i kde je tvá slabina, díky které ti "utíká energie" Naučíš se: ✨️ vědomě pracovat se svou citlivostí ✨️ odlišovat své a vnější energie ✨️ zpevnit své energetické pole ✨️ praktické očistné a uzemňovací techniky

Kurz je veden sebezkušenostním způsobem, uchopitelným pro každého.
Cena: 2500
Lektor: Adéla Tancerová
Místo konání:
Usedlost Naděje (Nesměň 45)
Jen hodinu cesty od Prahy. Zázemí a pohodlí nám poskytne rekonstruovaná Usedlost Naděje, která se nachází uprostřed přírody.
Pořadatel:

Kontakt: Adéla Tancerová - kurzy a terapie, které mění život
Tel.: 602205396
Další způsob kontaktu: https://www.tancerova.cz