Pátek
29
května
Neděle
31
května

Rituál přechodu žhavého uhlí pro (pra)rodiče s dětmi

Pavel Sudík
Unikátní, patrně jediný víkendový workshop tohoto druhu v rámci České republiky. Společný přechod 500°C žhavého uhlí pro děti a dospělé. Poznejte sílu své rodiny. Workshop pomůže mladým, kteří usilovně hledají smysl existence. Pomůže rodičům, kteří prožívají životní etapu, ve které děti opouštějí hnízdo. A pomůže těm, kteří stojí před změnou v zaměstnání, nebo změnou ve vztazích. Pomůže i těm, kteří se chystají opustit pracovní proces a odejít do důchodu. Všechna tato zadání léčí oheň jako posvátná součást přírody a života samotného, symbol Vesmíru v nás všech.

Workshop s přechodem žhavého uhlí „Rituál“ je vytvořen pro dospělé a děti od 6 do 18 let. Pro rodiče a jejich děti, nebo prarodiče s vnoučaty, případně pro jinak "spřízněné" dospělé s dětmi (pro účast dítěte je nutný souhlas rodičů). Na seminář můžete přijet je-li vám víc než 18 let jak se svými rodilými příslušníky napříč generacemi, tak samostatně. Akci také doporučujeme v případě, že cítíte potřebu podstoupit "obřad přechodu" z jedné fáze života do druhé.

Ačkoli je přechodový rituál nejčastěji spojován s bouřlivým přechodem z dospívání do dospělosti, tak existuje mnoho dalších úseků v našem životě, které zasluhují a potřebují svůj rituál. Například z jednoho společenského postavení, nebo období, do druhého, z jedné vztahové roviny do jiné. Každý obřad nám pomáhá vypořádávat se s důležitými životními změnami. Chůze po žhavém uhlí je jednou z nejsilnějších forem přechodového rituálu s obrovskou symbolikou dosažení životní změny vlastním rozhodnutím.

Celý víkend se od pátečního večera do nedělního rána ponese ve jménu změny a každý účastník přijede se svým osobním zadáním. Ať mu je šest, nebo devadesát let. Dostanete jedinečnou možnost naslouchat jiným generacím. Bez rozdílu věku se budeme učit naslouchat hlasu své duše. A jednat jménem své intuice, kdy všechny věci se stávají možnými.

Workshop vede Pavel Sudík - kouč, hypnoterapeut a zakladatel Institutu pro zrychlené učení Hampson, s certifikací amerického Firewalking Institute of Research and Education a dlouholetou praxí. Budete v dobrých rukou :)

* Akce je víkendová, od pátku 29.5. 17h do neděle dopoledne 31.5.
* V malé vesničce u Mladé Boleslavi cca 50 km od Prahy, ve zrekonstruovaném statku Ptýrov.
* Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Zahrnuto v ceně workshopu.
* Výborná vegetariánská strava 3 x denně, celý den k dispozici ovoce a malé svačinky, káva, čaj, voda, džus. Zahrnuto v ceně workshopu.
* 5 700,— Kč za kurz včetně ubytování, stravy, pomůcek, trička, CD a certifikátu. Pro děti a rodiny výrazná sleva.

JDU DO TOHO! Přihlásit se viz modré tlačítko níže.

ZVLÁDNU TO
"Je noc. Teplá, ale tmavá noc. Vítr zlehka pročechrává pás z červených uhlíků, které svítí svojí teplotou okolo 500 stupňů Celsia. Není to obyčejná noc. Společně se svými dětmi stojíte před žhavými uhlíky. Cítíte vůni hořícího dřeva a pouto, které vás s dětmi spojuje. Víte, že brzy přejdete na druhý konec. A pak přijde ten okamžik, kdy si řeknete „zvládnu to“. A uděláte ten první rozhodující krok. Přejdete z jednoho břehu na druhý. Tak jako v nejrůznějších situacích ještě mnohokrát v životě. Vy i vaše děti. Ukládáte tak do každé buňky svého těla zkušenost, že rozhodující je říct si „zvládnu to!“ a vykročit. Zkušenost, která pomohla už mnoha dospělým, můžete nyní prožít i se svými dětmi, či vnoučaty. Zažijte společně něco mimořádného, rituál přechodu žhavého uhlí. Rituál, který dodá vašemu vzájemnému vztahu novou kvalitu."

Vybrané akce:

8.7.2020, 1 hodina, 14:30 – 15:30
Pilates po porodu - online cyklus IV.
A centrum o.s.
9.7.2020, 8 hodin, 9:00 – 17:00
Individuální konzultace - online
~Online
10. – 12.7.2020, 3 dny
Posvátný kruh Medicine Wheel I
Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha 9 Vinoř
16.7.2020, 1 hodina, 18:00 – 19:30
Leader - etika firmy a její kultura, slušná firma I.
KNIHOMIL - knihkupectví & kavárna
16.7.2020, 3 hodiny, 18:00 – 21:00
Alchymie intimity muže a ženy v síle
Centrum zdraví Natura
18.7.2020, 9 hodin, 9:30 – 18:00
Skupinová Body- Psychoterapie
A centrum – Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o. p.
17. – 19.7.2020, 2 dny
Letní Žena a divadlo
Vila Sklenářka
22. – 26.7.2020, 5 dnů
Probuzené Mužství. Modul 2: Objev volání své duše
Skalka 22 - centrum osobního rozvoje, Skalka u Doks
25.7. – 1.8.2020, 8 dnů
Letní pobyt s jógou pro děti
Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo 539 53
30.7.2020, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
Cena: 5.700,- Kč včetně jídla a ubytování. Pro děti a rodiny výrazná sleva.
Lektor: Pavel Sudík
Místo konání:
Institut pro zrychlené učení Hampson
Naše pobytové kurzy se konají stranou od civilizace, v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově – na starém statku, který jsme zrekonstruovali speciálně pro potřeby našeho způsobu velmi intenzivního vzdělávání. Studenti se zde pod jednou střechou učí i jsou ubytováni. V klidném prostředí, jako stvořeném pro intenzivní výuku pořádáme zejména týdenní a třídenní intenzivní pobytové kurzy angličtiny. V nabídce kurzů na Ptýrově najdete i motivační workshopy. Objekt je koncipován pro workshopy s malým počtem účastníků s kompletní péčí. Samozřejmostí je jednolůžkové ubytování s vlastním příslušenstvím a plná penze all inclusive.
Pořadatel:
Pavel pomáhá lidem dosáhnout pozitivní životní změny. Při své práci s klienty využívá více než pětadvacetileté zkušenosti z oblasti motivace, ale i background aktivního profesionálního kouče.

Absolvoval akreditovaný výcvik v ericksonovské hypnoterapii, stejně tak jako v neuro-lingvistického progr…

Kontakt: Hampson CS s.r.o.
Tel.: 326732732
Další způsob kontaktu: http://firewalk.cz/