Pátek
29
května
Neděle
31
května

Rituál přechodu žhavého uhlí pro (pra)rodiče s dětmi

Pavel Sudík
Unikátní, patrně jediný víkendový workshop tohoto druhu v rámci České republiky. Společný přechod 500°C žhavého uhlí pro děti a dospělé. Poznejte sílu své rodiny. Workshop pomůže mladým, kteří usilovně hledají smysl existence. Pomůže rodičům, kteří prožívají životní etapu, ve které děti opouštějí hnízdo. A pomůže těm, kteří stojí před změnou v zaměstnání, nebo změnou ve vztazích. Pomůže i těm, kteří se chystají opustit pracovní proces a odejít do důchodu. Všechna tato zadání léčí oheň jako posvátná součást přírody a života samotného, symbol Vesmíru v nás všech.

Workshop s přechodem žhavého uhlí „Rituál“ je vytvořen pro dospělé a děti od 6 do 18 let. Pro rodiče a jejich děti, nebo prarodiče s vnoučaty, případně pro jinak "spřízněné" dospělé s dětmi (pro účast dítěte je nutný souhlas rodičů). Na seminář můžete přijet je-li vám víc než 18 let jak se svými rodilými příslušníky napříč generacemi, tak samostatně. Akci také doporučujeme v případě, že cítíte potřebu podstoupit "obřad přechodu" z jedné fáze života do druhé.

Ačkoli je přechodový rituál nejčastěji spojován s bouřlivým přechodem z dospívání do dospělosti, tak existuje mnoho dalších úseků v našem životě, které zasluhují a potřebují svůj rituál. Například z jednoho společenského postavení, nebo období, do druhého, z jedné vztahové roviny do jiné. Každý obřad nám pomáhá vypořádávat se s důležitými životními změnami. Chůze po žhavém uhlí je jednou z nejsilnějších forem přechodového rituálu s obrovskou symbolikou dosažení životní změny vlastním rozhodnutím.

Celý víkend se od pátečního večera do nedělního rána ponese ve jménu změny a každý účastník přijede se svým osobním zadáním. Ať mu je šest, nebo devadesát let. Dostanete jedinečnou možnost naslouchat jiným generacím. Bez rozdílu věku se budeme učit naslouchat hlasu své duše. A jednat jménem své intuice, kdy všechny věci se stávají možnými.

Workshop vede Pavel Sudík - kouč, hypnoterapeut a zakladatel Institutu pro zrychlené učení Hampson, s certifikací amerického Firewalking Institute of Research and Education a dlouholetou praxí. Budete v dobrých rukou :)

* Akce je víkendová, od pátku 29.5. 17h do neděle dopoledne 31.5.
* V malé vesničce u Mladé Boleslavi cca 50 km od Prahy, ve zrekonstruovaném statku Ptýrov.
* Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Zahrnuto v ceně workshopu.
* Výborná vegetariánská strava 3 x denně, celý den k dispozici ovoce a malé svačinky, káva, čaj, voda, džus. Zahrnuto v ceně workshopu.
* 5 700,— Kč za kurz včetně ubytování, stravy, pomůcek, trička, CD a certifikátu. Pro děti a rodiny výrazná sleva.

JDU DO TOHO! Přihlásit se viz modré tlačítko níže.

ZVLÁDNU TO
"Je noc. Teplá, ale tmavá noc. Vítr zlehka pročechrává pás z červených uhlíků, které svítí svojí teplotou okolo 500 stupňů Celsia. Není to obyčejná noc. Společně se svými dětmi stojíte před žhavými uhlíky. Cítíte vůni hořícího dřeva a pouto, které vás s dětmi spojuje. Víte, že brzy přejdete na druhý konec. A pak přijde ten okamžik, kdy si řeknete „zvládnu to“. A uděláte ten první rozhodující krok. Přejdete z jednoho břehu na druhý. Tak jako v nejrůznějších situacích ještě mnohokrát v životě. Vy i vaše děti. Ukládáte tak do každé buňky svého těla zkušenost, že rozhodující je říct si „zvládnu to!“ a vykročit. Zkušenost, která pomohla už mnoha dospělým, můžete nyní prožít i se svými dětmi, či vnoučaty. Zažijte společně něco mimořádného, rituál přechodu žhavého uhlí. Rituál, který dodá vašemu vzájemnému vztahu novou kvalitu."
Přihlaste se přímo zde

Po obdržení přihlášky Vám pošleme potvrzení emailem
Pavel Sudík (Hampson Institut)

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 1 měsíc 25 dnů
Cena: 5.700,- Kč včetně jídla a ubytování. Pro děti a rodiny výrazná sleva.
Lektor: Pavel Sudík
Místo konání:
Institut pro zrychlené učení Hampson
Naše pobytové kurzy se konají stranou od civilizace, v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově – na starém statku, který jsme zrekonstruovali speciálně pro potřeby našeho způsobu velmi intenzivního vzdělávání. Studenti se zde pod jednou střechou učí i jsou ubytováni. V klidném prostředí, jako stvořeném pro intenzivní výuku pořádáme zejména týdenní a třídenní intenzivní pobytové kurzy angličtiny. V nabídce kurzů na Ptýrově najdete i motivační workshopy. Objekt je koncipován pro workshopy s malým počtem účastníků s kompletní péčí. Samozřejmostí je jednolůžkové ubytování s vlastním příslušenstvím a plná penze all inclusive.
Pořadatel: Pavel Sudík (Hampson Institut)
Pavel pomáhá lidem dosáhnout pozitivní životní změny. Při své práci s klienty využívá více než pětadvacetileté zkušenosti z oblasti motivace, ale i background aktivního profesionálního kouče.

Absolvoval akreditovaný výcvik v ericksonovské hypnoterapii, stejně tak jako v neuro-lingvistického progr…

Kontakt: Hampson CS s.r.o.
Tel.: 326732732
Další způsob kontaktu: http://firewalk.cz/