Čtvrtek
30
prosince
Neděle
2
ledna

Transformační Silvestr

David Bongo, Matěj Richter
Chcete zažít letošní Silvestr trochu jinak? Bez alkoholu, hluku, s partou skvělých lidí, úžasným jídlem, obklopeni přírodou a pohodovou atmosférou?

Chcete zažít transformační Silvestr, kde se nebudete jen bavit, ale současně měnit sami sebe i svůj život k lepšímu?

Chcete zažít přechodový rituál do nového roku, kakaovou ceremonii, Estatic dance, rapé ceremonii, opustit staré myšlenkové vzorce a více se ponořit do života podle svých představ a díky tomu zažívat více naplnění?

Protože přesně v tomto příjemném a transformačním duchu se ponese Silvestr a přechod do nového roku na Your People.

Budeme tančit v rytmu Estatic dance, otevírat se léčivé energii během kakaové nebo rapé ceremonie, ale tím hlavním tématem bude přechodový rituál, ve kterém pustíme vše, co v novém roce už nepotřebujeme a naopak se soustředíme na to, co do svého života toužíme vnést a jak k tomu dojít. Společně projdeme jednotlivé otázky, které jsou pro nás zásadní a najdeme odpovědi na to, jakým způsobem se v novém roce posunout, abychom byli sami se sebou i ve svém
životě spokojenější.

Ve čtvrtek po příjezdu nás čeká seznámení, představení programu a úžasná večeře. Vařit nám tradičně bude naše cenami ověnčená šéfkuchařka Tereza Jeřábková. Můžete se těšit na netradiční zážitek - večeři po tmě, při které se naladíte na jídlo zcela novým způsobem a vychutnáte si ho každou chuťovou buňkou jako nikdy předtím.

V pátek nás čeká workshop oblíbené mentální disciplíny, kde se naučíte, jak pracovat se svou myslí a jejím nastavením tak, abyste si dokázali prakticky a v lehkosti poradit s tématy nového roku. Po úžasném obědě se položíme do společné meditace, díky které odhalíme staré vzorce a programy, které v novém roce už nepotřebujeme. Kdo bude chtít, může s námi i osobně konzultovat. Další meditací v sobě ukotvíme téma nových začátků, kde si zvědomíme, co opravdu chceme v novém roce projevit, jaká je naše cesta a kam chceme směřovat.

Nebojte, nebudeme se jen koncentrovat a meditovat, budeme si také vychutnávat společně strávený čas a výborné jídlo. Po silvestrovské večeři, která je překvapením, si dáme chvilku klidu před samotným rituálem. Zbavíme se zvědoměných starých vzorců a přivoláme nové. Prostor otevřeme kakaovou ceremonií a oddáme se tanci, ne však šíleným dunivým tónum, ale lehké harmonické hudbě, které nás rozvibruje zevnitř. Kdo už nebude chtít tančit, může trávit čas u krbu nebo v zimní zahradě pohledem na hvězdy.

Zbytek večera bude probíhat v lehkosti a radosti. K dispozici budou vodní dýmky, večerní občerstvení a vše, co je k silvestrovské pohodě potřeba.
Sobota bude ve znamení klidu a propojení s přírodou.

Po snídani se vydáme na procházku po Ladovských kopcích a lesích až k řece Sázavě, kde bude možnost otužování pro všechny, kdo se na to budou cítit.

Po obědě proběhne společné sdílení a po něm nás čeká povídání a workshop na téma Human design a Genové klíče vedený Sandrou Mirou, který vám poskytne řadu podstatných podnětů, jak se sebou pracovat v dalším roce i těch dalších.

Po společné večeři bude klid, abyste nabrali energii a poté se propojíme s posvátnou medicínou Rapé. Účast je dobrovolná, ale nemusíte se ničeho bát, pokud s touto medicínou nemáte žádné předešlé zkušenosti. Medicína rapé je kombinací léčivých bylin a tabáku Mapacho, s kterou tradičně už desítky století pracují jihoamerické indiánské kmeny. Více si můžete přečíst na našich stránkách u jedné z akcí Rapé nebo na našem instagramu či facebooku.

Neděle se ponese v atmosféře sdílení a předávání poznatků a kouzel, které se zde udály. Po obědě nás čeká poslední společný kruh a rozloučení.

LEKTOŘI

Sandra Mira
David Bongo
Matěj Richter
Irena Banda

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

CENA

Cena na osobu je 7 111 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA

Kapacita je 13 osob.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 22 dnů
Cena: 7111
Lektor: David Bongo, Matěj Richter
Místo konání:
Your People
Centrum Your People je 30min od Prahy
Pořadatel:
O Your People
CENTRUM YOUR PEOPLE VZNIKLO se záměrem POSKYTNUTÍ PROSTORU PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL.

Máme za cíl vytvořit místo, kam můžete přijít odpočívat a účastnit se akcí, lekcí, workshopů, přednášek a retreatů, které pečují o vaše tělo i ducha. O váš spokojený žaludek se postará naše šéfkucha…

Kontakt: Matěj Richter
Tel.: 770122929