✨TANČÍME KAŽDÉ ÚTERÝ OD 19:30✨
Meditace v pohybu jako lázeň pro tělo i duši.
Večer plný pohybu, klidu a regenerace.
Pohyb který rozhýbe tělo i energii, zatímco vibrace gongů se postará o hluboké uvolnění a harmonii.
Společně vytvoříme prostor, kde můžete načerpat sílu, klid a inspiraci do dalších dní.
PROGRAM
➤19:30 - 20:00 - warm up
➤20:00 - 20:10 - úvodní kruh
➤20:10 - 21:30 - tanec s MIROU
➤21:30 - 21:50 - zvukové lázně s 6 GONGY (GongWaves - Jana Kašová a Marcela Valtrová)
➤21:50 - 22:00 - závěrečný kruh
Naše taneční večery jsou pozvánkou do světa živé hudby a spontánního tance Movement Medicine. Hudba a pohyb nás vedou od jemnosti až k extázi. Přijď takový, jaký jsi – s lehkostí i tíhou – a dovol tělu, aby tě vedlo.
Tančíme bez hodnocení, alkoholu a drog. Jen ty, dech, rytmus a hudba.
VEČEREM PROVÁZÍ
➤MIRA
Jsem lektorka spontánního extatického tance Movement Medicine a somatická terapeutka. Skrze pohyb vytvářím prostor, kde se potkává hloubka s lehkostí, rituál s radostí a ticho s extází. Můžeš se uvolnit, nechat se vést a znovu se spojit s tanečníkem v sobě.
➤GongWaves
Práci s gongy se věnují od roku 2014 a prostřednictvím různých gongových událostí, především pravidelných relaxačních a meditativních gongových lázní, šíří zvuk a vibrace gongů pro harmonii, zdraví a pohodu ostatních. Vedle toho GongWaves nabízí také komplexní vzdělávání ve hře na gong, které je otevřené pro všechny.
➤KDY: 31.3. od 19:30
➤KDE: Avati (Kobrova 5, Praha 5)
➤Pro vstup není potřeba registrovat se předem
➤Nejbližší metro Anděl, zastávka busu Kobrova
➤Co je tanec Movement Medicine?
Movement Medicine je taneční praxe, která nás bere na cestu k plnému prožívání sebe sama. Otevírá naši přirozenou kreativitu a zároveň oživuje vztah k životu na všech úrovních. Má kořeny v šamanské a na přírodě založené moudrosti, stejně jako v současných terapeutických metodách.
Pravidla večera
➤Tančíme v pohodlném oblečení, naboso nebo v měkké taneční obuvi
➤Tančíme bez vlivu alkoholu a drog
➤V prostoru, kde tančíme, nemluvíme
➤Během večera nepoužíváme mobilní telefony, nenatáčíme a nefotíme
Těším se na vás v tanci!
FB stránka:
https://www.facebook.com/tanecsmirou
Instagram:
https://instagram.com/miraaja_dance?igs…=
CD
FB skupina:
https://www.facebook.com/groups/7539839…
❤
Pro sdílení použijte prosím nová vyjíždějící tlačítka vlevo (na mobilu dole) na stránce. Pokud se tlačítka nezobrazují, odrollujte trochu níž.