Pátek
14
srpna
Sobota
15
srpna

KURZ - LÉČIVÁ ČÍSLA 14. 8. 2020 - základy práce s čísly + kineziologie, 15. 8. 2020 - pokročilé techniky

Jana ČEKANOVÁ - mistr Reiki, praktik kvantové terapie
KURZ - LÉČIVÁ ČÍSLA - 14. 8. 2020 - základy práce s čísly, 15. 8. 2020 - techniky pro pokročilé - registrace + info zde - https://www.janacekanka.cz/leciva-cisla/ , také na tel. 608 31 35 31. Možnost účasti na jednotlivém stupni 1. nebo 2.

„Pomozte si“ - bez léků a chirurgického zákroku, pouze s pomocí vlastních záměrů a vědomí. Tato metoda je ve skutečnosti nenáročná a efektivní. Technologie jsou velmi jednoduché.
INFO: Každé číslo má odpovídající vibrační strukturu, která zajišťuje jeho účinnost. Číselné řady lze zaměřit na jakýkoli fyzický či psychický problém a také na duchovní potřeby jedince, ať už jde o napojení na intuici, přitažení hojnosti, řešení kritických situací, podporu hubnutí, omlazení, regeneraci atd.
S čísly lze dále pracovat pomocí různých technik...které jsou náplní kurzu – LÉČIVÁ ČÍSLA
Jednotlivé číselné kombinace usnadňují návrat k fyzickému zdraví a zvýšení celkové energie .
Číselné řady vyzařují vysoké vibrační sekvence, takže nejen že rozbíhají léčení, ale zároveň „vytahují“ a nabíjejí člověka vysokými vibracemi.
KONCENTRACÍ na konkrétní číselnou řadu se vaše tělo připraví na normální stav. Díky tomu dochází např k fiksaci léčení nemoci díky vibracím daného čísla a jeho posloupnosti. Tato číselná posloupnost je normou. Představuje nezbytný zvuk, tj. správný zvuk. Je to podobné, jako při použití ladičky k naladění hudebních nástrojů.
Tato jednoduchá metoda je ve skutečnosti velmi nenáročná a efektivní.
Číselné řady si můžete rovněž napsat na papír, na konvici s vodou, vtisknout si je do paměti, nechat si je vytetovat, napsat na postiženou oblast pro kterou je číslo určeno atd.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 3 dny
Cena: 2000,- Kč st. 1., 1500 st. 2.
Lektor: Jana ČEKANOVÁ - mistr Reiki, praktik kvantové terapie
Místo konání:
Ostrov u Karlových Varů
Lidická 653, Ostrov nad Ohří
Pořadatel:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=IYUr6uOP2w8
Jmenuji se Jana Čekanová a zabývám se technikami propojujícími fyzické a duševní tělo, zemi s vesmírem, život s žitím. Pořádám různorodé kurzy a semináře o zapomenutých schopnostech, stejně jako o různých lidových i novodobých praktik…

Kontakt: Jana Čekanová
Tel.: 608 31 35 31
Další způsob kontaktu: https://www.janacekanka.cz/kontakt2/