Neděle
9
října
Neděle
30
října

Panchakarma - 21 denní očistný program v Indii

Dr. Rohit Borcar a Lenka Lorien
POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!
* jedno místo za 1280 Euro - s jednodušším ubytováním
* 2 místa za 1480 Euro s luxusnějším ubytováním

Jedinečná možnost pročistit své tělo i mysl podle klasického ajurvédského očistného programu – Panchakarma - za zaváděcí ceny. Přímo v Indii, poblíž pláže Goa.

Za 1280/1480 Euro si užijete všechny procedury, skvělé jídlo, masáže a doprovodný program v české skupině s překladatelkou. Ubytování je také zahrnuto v ceně.

Přírodní ajurvedský ráj, kde strávíte 21 očistných dnů, je ponořený do subtropické zelené krajiny na hranicích zlaté země Goa a nachází v organické zahradě. Místo je obklopeno svěžími zelenými lesy je dobarveno melodickým zvukem tekoucí vody a cvrlikání ptáků.

Tato klinika byla organicky navržena a postavena na základě starodávných principů indické védské moudrosti a úcty k přírodním živlům: slunci, dešti, větru a zemi. Ideální pro ty, kteří hledají omlazení, uzdravení a duševní klid.

Panchakarma je prastará praxe léčení, která vede jednotlivce cestou objevování, čištění a probuzení svých léčivých energií a smyslů. Metody léčby Panchakarma byly zaznamenány v tisíce let starých védských textech spolu s dalšími starověkými lékařskými naukami praktikovanými tradičně v Indii.

Tyto ájurvédské praktiky, založené na principech udržování harmonie a rovnováhy v mysli, těle a duchu prostřednictvím správných návyků, jídla, bylinek a dýchacích technik, stále nacházejí v moderním světě význam.

Náš primář Dr. Rohit Borkar pochází z jednoho z nejznámějších ajurvédských center v Goa a ošetřil se svým týmem velké množství klientů. Klinika má vlastní ájurvédskou lékárnu spolu s s vlastními přírodními produkty.

Panchakarma a regenerační procedury jsou založeny na tradiční ajurvédské medicíně. Lékařské intervence byly velmi úspěšné při léčbě odbourávání stresu, vysokého krevního tlaku i mnoha akutních stavů jako jsou deprese a metabolické syndromy a mnoha dalších patologií způsobených moderní civilizací.

Během pobytu si můžete užít bazén, lekce jogy, meditace, taneční workshop i písečné pláže v Goa.

V CENĚ JE ZAHRNUTO:
- až 2hodiny ájurvédských procedur denně
- masáže čištění střev a žaludku
- odstraňování stresu ajurvedskými procedurami
- 90min jogy a hodina meditace denně
- byliny
- jídlo
- ubytování
- pravidelné konzultace s doktorem a
- doprava z letiště do centra

CO TUTO AKCI ODLIŠUJE OD OSTATNÍCH
Retreat se uskuteční v kolébce ajurvédy v Indii. Budete mít možnost ochutnat Indii a také si užít moře a spoustu workshopů kolem jako je joga, meditace tanec..

PŘIHLÁŠENÍ A DOTAZY
Přihlásit se můžete přímo tady přihlašovacím formulářem níže. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem Lenka Lorien Kolárová. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli. Pro dotaz je také možné použít formulář.

STORNO POPLATKY:
- vrácení peněz při lockdownu nebo v případě vážné nemoci

Těšíme se na vás!

Vybrané akce:

29.9.2023, 4 hodiny, 17:00 – 21:00
RODINNÉ KONSTELACE ♥ 29. září Daniela Anna Andělová
Angel's Studio
29.9.2023, 1 hodina, 19:00 – 20:00
Energetické léčení a pozvednutí vědomí na dálku
Léčení v klidu a pohodlí vašeho domova
7.10.2023, 9 hodin, 9:30 – 18:00
RODINNÉ KONSTELACE - cesta k lásce, zdraví i úspěchu
Praha 2, Nové Město
2.11.2023, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace - do hloubky generací
Rybalka
Cena: 1280/1480 Euro plus letenka
Lektor: Dr. Rohit Borcar a Lenka Lorien
Místo konání:
Goa Indie
doprava letecky do Goa Indie kde si vás vyzvedneme taxíkem. Detaily cesty budou upřesněny.
Pořadatel:
Terapeutka se zájmem o lidské tělo, tanec a o alternativní holistické terapie. Pracuje hlavně s kraniosakrální terapií a somatickým prožíváním, s lidmi různého věku a různých druhů zdravotních problémů od miminek po dospělé. *lecivydotek.cz *lenkalorien.com *lecenitraumatu.cz *healingtrauma.eu


Kontakt: Lendula
Tel.: 774323883
Další způsob kontaktu: Whatsapp 00447717636322