Pátek
16
října
Neděle
25
října

Navaratri aneb Devět nocí Bohyně

kamila brenková, tereza dlabalová, marie krämerová
Dle písem Jógy a Ajurvedy svátku Navaratri spolupobudeme pět nocí a dní v srdci lesa, abychom se znovu naladily na hlubší, více pravdivější části sebe sama.
Začneme tím, že vás naučíme a sami si vyzkoušíte terapeutické techniky zaměřené na odlehčení od emočních břemen...techniky, které během našich omlazujících seminářů učíme jsou velmi snadno proveditelné doma. Naše retreaty vedou k tomu abyste se naučila, jak nejlépe, nejefektivněji a kdy o sebe /své děti, rodinu, celou svou komunitu/ v klidu svého domova, či kdekoli jinde - pečovat.
Dozvíte se co je Navaratri a kdy a jak se můžete doma nejlépe občerstvit, odhodit pár let a vykročit do nového ročního období znovuzrozená, zdravá a dobře naladěná.
Naučíte se, jak si velmi snadno sestavit jídelníček dle vašich možností tak, aby jste nehladověla, ale přesto se i se stravou mohla hluboce pročistit a odlehčit.
Zažijete, jak posílit a obnovit svůj oheń a to v trávícím traktu, ve vašich očích, v srdci a na duchu, tak aby vaše tělo, vize a celkově život byl plný síly a vášně.
Zaměříme se tentokráte na Ajurvédskou procedůru Nasja, která je velmi snadnou terapií na pročištění dutin...je ještě další způsob, jak použít tuto terapii ještě hlouběji a očistit tak nervovou soustavu od toxínů a svůj systém od emočních a nervových břemen.
Denní pečování o svou plet', kůži i vlasy, vonné masti, masky a balzámy s esnecemi Květinových Královen od Amritam.
Skrze jógu a meditaci se budete nořit do krás a hlubin svého nitra.
Čeká vás taky oslava ve jménu krásy a kakaa......
Retreaty jsou pro ženy všech věkových kategorií. V minulosti se účastnila i miminka, i ženy 60plus. Retreat ale pro děti není, ale je způsob, jak se můžete přidat, pokud budou děti s vámi.
Více na www.kamilabrenkova.cz
Cena: 7900 Kč
Lektor: kamila brenková, tereza dlabalová, marie krämerová
Místo konání:
Sklenářka
Centrum meditace a přírodního učení Sklenářka
Kostelec nad Orlicí
Pořadatel:

Kontakt: Tereza Dlabalová
Další způsob kontaktu: http://www.floresta.cz