Neděle
25
září
Sobota
5
listopadu

ŠKOLA FENG (REN) SHUI

Ing. Jiří Černák
VÍTEJTE VE ŠKOLE FENG REN SHUI
Vše o studiu na stránkách Školy FRS: https://akademiestesti.wordpress.com/fen…

ČÍNSKÉ UMĚNÍ VELKÉ ŽIVOTNÍ SÍLY

FENG SHUI PROSPERITY

Učení Feng Ren Shui je prověřeno časem – více jak pět tisíc let pomáhá lidem přirozeně žít svůj život ve zdraví, v harmonii sami se sebou a v harmonii s přírodou. Umění využívat sílu přírody pro sílu člověka.

Škola Feng Ren Shui vychází z moudrosti Taoismu, Tradiční čínské medicíny, čínské kosmologie a tajného čínského učení Ham Yu, které nás učí mentorka naší Školy FRS paní Eva Joachimová, Mistr Ham Yu. Hlavními pilíři Feng Ren Shui jsou knihy: DAO DE JING (TAO TE ŤING), VNITŘNÍ KNIHA ŽLUTÉHO CÍSAŘE A YI JING (I ŤING – KNIHA PROMĚN).

LIFE FORCE ENERGY (QI) MANAGEMENT

Cesta k síle, zdraví, dlouhověkosti a hojnosti

To, jak se nám v životě daří či nedaří, je dáno kvalitou a silou naší vlastní životní síly a energie – LIFE FORCE ENERGY (známé také jako Qi – čchi). Tato energie určuje naši sílu, odolnost, kvalitu života, kvalitu našeho zdraví a také ovlivňuje délku našeho života. Životní energii (Qi) si musíme celý život chránit, posilovat a využívat k celkové prosperitě na naší životní cestě (Dao). Ve Škole Feng Ren Shui se tak naučíte tzv. LIFE FORCE ENERGY MANAGEMENT – jak svoji sílu poznat, posilovat a využívat.

Pevným základem pro naší sílu, zdraví, celkovou prosperitu a dlouhověkost je STABILITA – ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA.

Základem silné životní energie je ROVNOVÁHA – ta je základním přírodním zákonem, který musíme respektovat a řídit se jím i v našem životě.. Ve Škole Feng Ren Shui se naučíte, jak si životní rovnováhu a stabilitu nejen nastavit, ale jak si jí po celý život udržovat, žít v souladu sami se sebou a v souladu s přírodou. Tím si vytvoříte ty nejlepší podmínky pro silnou životní energii pro vaši životní cestu (DAO). Dále si pak osvojíte další nástroje Feng Ren Shui, kterými si budete svoji životní energii posilovat a využívat jí k cellkové prosperitě ve všech oblastech života.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 6,800
Lektor: Ing. Jiří Černák
Místo konání:
Online
Online


Pořadatel:
Škola Feng Ren Shui šíří učení o životní rovnováze, poznání sebe sama, svých silných tránek a jak si vytvořit ty nejlepší podmínky pro svůj život, zdraví, důležité aktivity, jak dosahovat svých vizí, jak si správně nastavit jednotlivé oblasti života jako např. povolání, vztahy, rodinu, bohatství, bu…

Kontakt: Ing. Jiří Černák
Tel.: 736 199 717
Další způsob kontaktu: www.jiricernak.cz