Individuální konzultace, PSYCH-K, Bachovy esence, NLP s Kamilou Gaiou

Pomohu Vám lépe se zorientovat v každodenních otázkách, které řešíte během svého života. Jsou to oblasti vztahů, práce, životního poslání a dobrého pocitu ze sebe sama. Používám metodu PSYCH-K®, dále používám techniky NLP (Neurolingvistického programování), dotazování, energetické čtení čaker.
Díky unikátní metodě PSYCH-K® (klíč k psychice) dokážeme společně najít původce vašich omezujících myšlenek a hlavně je efektivně a velmi rychle změnit. Z omezujících na podporující. Samotný proces změny přesvědčení trvá několik minut.
Více zde: https://www.kouzlozeny.cz/cteni-caker/psych-k-metoda/

Čtení energie čaker je velmi příjemná a podporující individuální práce. Během sezení hledáme zdroje a díváme se na témata, se kterými přicházíte sami, nebo která se během sezení otevřou. V průběhu sezení dochází k pochopení a zvědomění vzorců, které nevědomě následujeme, či objevení něčeho, co jsme předtím neviděli, harmonizují se vaše energetická centra.
Více zde: https://www.kouzlozeny.cz/cteni-caker/

Termín si se mnou dohodněte mailem nebo přes formulář, ozvu se vám s volným termínem.
Kvalifikace a zkušenosti

Dvanáct let intenzivní práce na sobě (workshopy, tréninky, výcviky), 7 let lektoruje a organizuje kurzy pro ženy. Poskytuje individuální sezení a velmi efektivně pracuje s čakrovou mapou, energetickým čtením, harmonizací čaker, Bachovými esencemi a metodou PSYCH-K®.
Více zde: https://www.kouzlozeny.cz/o-me/