Individuální práce Petra Frenzelová

Jsem Petra a se svými klienty pracuji pomocí metody Theta healing. Jsem specialista na hlubiny emocí - vody.

Theta healing je metoda pro odblokování přesvědčení, která jsme získali v průběhu života (životů) či z našeho rodu. Umí pracovat s emocemi, pocity na podvědomé úrovni a vše propustit.

Tato metoda je velmi komplexní a většinou účinky ucítíte ihned. Toto je vždy individuální, dle úrovně, kde se nacházíte.
Pořádám osobní setkání v Čelákovicích, skupinová setkání pro malé skupiny s Theta healingem a individuální setkání.

Osobní setkání je možné v Praze - Klánovicích po předchozí domluvě. Nejčastěji setkání probíhá online. Někteří klienti preferují telefonické setkání, to je možné po předchozí domluvě.

Reference od klientů
"Theta healing s Petrou byla taková vesmírná výprava k sobě samé. Šli jsme k mému rozchodu s bývalým partnerem a toho, co po něm zbylo. Hledala jsem ztracené střípky svojí síly a sledovala, jak se vracejí zpátky do rovnováhy. Pomohlo mi to zacelit další kus otevřené rány a uvidět se ve své samotě jako celistvou. Otočit se sama k sobě ne jako k osamělé ženě, ale jako k plné nádobě, která tvoří. Vidím díky tomu více do toho co je doopravdy TEĎ a také, čemu všemu podporujícímu se pro sebe a svůj život mohu otevřít. ❤️" - Kateřina

"Jako terapeut jsem byla zvědavá, jak funguje Theta healing, chtěla jsem si rozšířit obzory, a výsledek předčil všechny moje očekávání. Petra je užasná průvodkyně!!!! Healing je hluboký, rychlý, účinny a přitom obrovsky jemný. Můžu jen doporučit.❤️" - Martina


Více na www.petrafrenz.cz

Kvalifikace a zkušenosti

Jsem certifikovaná Theta healerka a také jsem prošla kurzem emočního kódu. Mám za sebou mnoho seminářů osobního rozvoje. V poslední době se věnuji rituálům, hloubce, traumatům uložených v těle a také pracuji s vodou (emocemi).


 Cena za hodinu: od 890,00 Kč — do 2 500,00 Kč

Poslední aktualizace: 24.2.2023