?
-----

Otevřené lekce Léčivé jógy

Veronika Hynková
Jógová praxe pro harmonizaci energie, která vychází z hatha jógy, hormonální jógy, čakra jógy a různých teorií práce s energiemi čaker a meditací.
Umožňuje hlubší práci na energetické úrovni a naladění se na svoje tělo, mysl a duši.

Sestava je lehká, mohou ji praktikovat i lidé s různými tělesnými omezeními i když jakýkoli sport nikdy nedělali. Důraz je kladen na správné provedení a vedení dechu a energie tam, kam právě potřebujete.

Individuálněji se tématy léčení zabývám při individuální terapii regresní nebo kraniosakrální.

Aktuální zdravotní stav je nutné se mnou konzultovat předem a tomu pak přizpůsobíme samotnou praxi jógy, např. některé cviky odlehčíme nebo je úplně vyřadíme nebo navrhnu jinou variantu pro dané téma.

LÉČIVOU jógu (skupinovou) předávám formou 90ti minutových lekcí zakončených relaxací s harmonizačními technikami a aromaterapeutickými esencemi, případně směsi vlastní výroby.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 150 Kč
Lektor: Veronika Hynková
Místo konání:
Místečko inspirace
Místo sloužící k inspiraci a léčení pohybovou praxí těla inspirovanou hatha a čakra jógou, continuum movement a tekutinového těla za pomoci vibrace vlastního hlasu a aromaterapie. Domácí čisté prostředí, skupinky jsou do 10 osob.
Prostor Místečka poskytuje potřebnou podporu těm, kteří vyhledávají individuální a celostní přístup, který pomůže vnést nový vítr do našich životů.
Záměrem je NEJEN inspirovat, ale zejména LÉČIT a společně přispívat k osobnímu rozvoji a vzestupu vědomí každého z nás i KOLEKTIVNÍHO POLE.
Pořadatel:

Kontakt: Veronika Hynková
Tel.: 774536221
Další způsob kontaktu: https://www.misteckoinspirace.cz/