Sobota
21
listopadu

Workshop MINDFUL JIN JÓGA

Jana Provazníková
Workshop s ing. Janou Provazníkovou, certifikovanou lektorkou Hatha a Yin Yogy, certifikovanou lektorkou Relation Mindfulness (více informací na www.mindfulyoga.cz).

Workshop plný praxe, ve kterém si vyzkoušíme meditaci všímavosti. Mindfulness (neboli všímavost) je schopnost vnímat a uvědomovat si události v přítomném okamžiku. Je tedy skvělým nástrojem k obrácení pozornosti do sebe, k vnímání našeho těla, pocitů a myšlenek.
Všímavost v józe je postoj, kterým přijímáme a v němž pouštíme všechny snahy o manipulaci přítomným okamžikem a rozvíjíme schopnost pozorování bez tendence jakkoliv do něj zasahovat. Otevíráme se sami sobě, otevíráme se světu.
V rámci setkání se blíže seznámíte s mindfulness a jejím využitím nejen v jógové praxi, ale i během celého dne. Užijeme si relaxaci, dotkneme se meditace a rozebereme, jak se účinně během dne zastavovat.
Harmonizujeme tok energie v meridiánu plic, jehož činnost v měsíci listopadu vrcholí. Podpoříme naše plíce jakožto životodárný orgán pro celé tělo. Vytvoříme prostor pro odpověď na otázku „Co potřebuji pro to, aby se mi v životě lépe dýchalo?“.

Workshop je vhodný pro všechny bez ohledu na pokročilost praxe. Zvláště pro ty, kteří by rádi prohloubili svoji praxi a snadněji psychicky zvládali každodenní situace.

Co s sebou:
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/rozvrh-lekci/2020-11-16/2020-11-22/ nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 26 dnů
Cena: 490,- Kč
Lektor: Jana Provazníková
Místo konání:
Pořadatel:
Dům jógy v Příbrami je otevřený prostor pro všechny milovníky jógy, pohybu i relaxace, ale také pro ty, co chtějí své tělo protáhnout a uvolnit… a to vše bez ohledu na věk, pohlaví či fyzičku. Unavená mysl se zde očistí, tělo zpevní, bolavá záda přestanou bolet. Pořádáme otevřené lekce jógy i kurzy …

Kontakt: Dům jógy Příbram
Tel.: 730 132 177