Úterý
17
září

ODPOLEDNE s MINIKONSTELACEMI

Victoria Veronique Steel a Šárka Lota Kelly
Lektorky VICTORIA VERONIQUE STEEL a ŠÁRKA LOTA KELLY Vám umožní podívat se na cokoliv, co Vás trápí nebo kde máte nějaký otazník, pomocí konstelací.

1) RODINNÉ KONSTELACE dokáží zrcadlit naši přítomnost a čistit vztahy, ve kterých se právě nacházíme. Kde ale vznikly a proč nás dodnes provází, nám nezodpoví. Přesto pomohou pochopit jednotlivé vztahy a pohledy na nás, od našich blízkých a významně pomohou vše v přítomnosti pročistit.

2) KARMICKÉ KONSTELACE prozrazují příčiny všech důsledků, kterými si v přítomné inkarnaci procházíme. Na téma (závislost, nemoc, finance, partnerský nefunkční vztah, vztah s určitou osobou, nevhodné zaměstnání, cyklení či opakovaný vzorec…) se postaví několik konstelací z různých životů, odkud pramení současný problém a vždy se vše v minulém životě uzavře, aby nic neprosakovalo do Tady a Teď.

3) KONSTELACE TĚLA A EMOCÍ Naše těla jsou pod neustálým tlakem všech událostí, vztahů a stresu. Důsledkem toho vznikají energetické bloky, ukládání nezpracovaných emocí a základ pro vznik onemocnění či disfunkce systémů. Konstelace umožňují nejen nahlédnout pod povrch těla, ale i pochopit, jak se tělo uvnitř cítí, jak na vzniklou situaci reaguje ego či duše. Díky tomu lze snadno vše pochopit a uzdravit.

4) NADČASOVÉ KONSTELACE 6D nás přenáší do nejhlubšího života naší budoucnosti. Označení pro tuto realitu je mnoho. (5D, 6D, Rozžitý život, Domov, Vzestup, Návrat, Přechod…). Jedná se o náš duchovní život, ještě před nástupem karmického vývoje. Vztah se svým dvojplamenem, místo, kde se zaměstnání mění na poslání a kde je naše duše opět propojena s Vyšším já a v souladu se Vším. Ačkoliv se v žádné dostupné literatuře nedočteme o datu, kdy k tomuto návratu Domů dojde, naše kapacita vnímání se začíná rozšiřovat, prohlubovat a rozpomínat si na to, kým ve své skutečné podstatě jsme. Nadčasové konstelace 6D nám umožní nahlédnout do svého potenciálu a přinést nám informace i tolik důležitý pocit Bezpodmínečné lásky, klidu, smíření a nadhledu pro náš život Tady a Teď (ve 3D). Jedná se o výjimečné konstelace, kde se neřeší, nečistí, není v nich žádné emoční drama, ale naopak nás dobíjejí svou úchvatnou vysoko vibrační energií, která působí jako hojivý balzám, jak na naši duši, tak na tělo a usnadňují celý proces Transformace, kterou chtě nechtě všichni procházíme.

Cena je stejná pro všechny. Až na místě se určí, kdo si konstelaci postaví - vždy podle závažnosti a akutnosti situace.
Vždy jde o přínos pro všechny zúčastněné.

Za tříhodinové setkání se zpravidla postaví 3 - 4 konstelace, které jsou tzv. „šité na tělo“, takže až u konkrétního zájemce se na místě rozhodne, jaký druh konstelací se zvolí.

REZERVACE předem na. centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913
Případné dotazy směrujte přímo na lektorky – tel. 604 123 672
Více se o lektorkách dočtete na www.centrum-setkavani.cz

Vybrané akce:

5. – 6.9.2020, 2 dny
Rodinné konstelace, zkrácený víkend
Nová Bystřice, Hůrky 44
16.7.2020, 3 hodiny, 18:00 – 21:00
Alchymie intimity muže a ženy v síle
Centrum zdraví Natura
17. – 19.7.2020, 2 dny
Letní Žena a divadlo
Vila Sklenářka
18.7.2020, 9 hodin, 9:30 – 18:00
Zeptej se svého těla
A centrum – Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o. p.
22. – 26.7.2020, 5 dnů
Probuzené Mužství. Modul 2: Objev volání své duše
Skalka 22 - centrum osobního rozvoje, Skalka u Doks
25.7. – 1.8.2020, 8 dnů
Letní pobyt s jógou pro děti
Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo 539 53
Cena: 500 Kč
Lektor: Victoria Veronique Steel a Šárka Lota Kelly
Místo konání:
Centrum setkávání
Neplachova 1, České Budějovice
Pořadatel:
Neplachova 1
370 04 České Budějovice

Kontakt: Victoria Veronique Steel a Šárka Lota Kelly
Tel.: 604 123 672