Pondělí
26
září
Pondělí
12
prosince

Kroužek Umělcova cesta

Mgr. Soňa Kubíčková
Kniha, podle které v kurzu postupujeme, je rozdělena na 12 tématických kapitol, které obsahují různá cvičení a důkladně provází procesem tvůrčího ozdravění, v rámci něhož se učíme investovat svou energii a potenciál kýženým směrem. Poctivé používání, nejen pročítání, knihy vyžaduje zhruba jednu hodinu času denně a často se jedná o hru a práci s pozorností. Tento proces je plný (zdánlivě) rozporuplných emocí, slovy samotné autorky:

„Při práci s touto knihou prožijete intenzívní, řízené setkání se svou vlastní kreativitou – se svými zloduchy i hrdiny, přáními, strachy, sny, nadějemi a vítězstvími; budete přitom prožívat vzrušení, deprese, hněv, strach i radost, naplní vás to nadějí a nakonec budete svobodnější.‟

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 3000
Lektor: Mgr. Soňa Kubíčková
Místo konání:
Sukova 4, Brno
Cílem dvanáctitýdenního programu je rozproudit kreativitu dle metodiky knihy Umělcova cesta autorky Julie Cameron. Udělat si hodnotný čas na sebe, v bezpečném prostoru – v kruhu spřízněných duší – sdílet, inspirovat se, společně se zasmát a pomocí každotýdenní praxe se přiblížit k sobě sama a dělat cokoli, co vás činí šťastnými lidmi: ať už rozjet svoji tvůrčí kariéru a živit se tím, co vás baví, nebo se věnovat dlouho opomíjeným radostem či dokonce hluboce pohřbeným snům, jejichž volání prosákne díky Cestě na povrch. Jednoduše by se dalo říct, že cílem je cítit se plní života.
Podrobné informace včetně referencí zde:
https://www.basnirka.sk/krouzek-umelcova-cesta/
Pořadatel:

Kontakt: Soňa Kubíčková
Tel.: 00420604700863