Sobota
19
června
Neděle
20
června

Kurz šití BF bot - balerínky

Jitka Vrbová
Kurz je určený všem, kdo se potřebují odreagovat, rádi tvoří a chodí nebo chtějí začít chodit v barefoot obuvi. Žádná speciální dovednost pro tento kurz není předem vyžadována.

Za 2 dny odejdete v na míru šitých, vlastnoručně vyrobených originálních kožených balerínkách. Takový tvůrčí relax jen tak někde nezažijete! A ta radost z výsledku!

Kromě úžasného pocitu z nádherných botek se i skvěle odreagujete - věnujete se totiž celé dva dny jen a jen jedné věci a nic vás z ní nebude rušit.

Cílem není vytvořit ševcovsky profesionální obuv, ale užít si čas jen pro sebe, vytvořit praktickou, funkční a originální věc a naučit se dělat střihy komukoli na míru.

Pokud obouváte dětem BF obuv, což je cenově velmi nákladné, může být možnost ušít jim botky po zkušenostech z kurzu velmi cenově výhodná.

Cena zahrnuje materiál na 1 pár polobotek, zapůjčení pomůcek, nájem, lektorné, čaj nebo káva kdykoli. Možno domluvit společný oběd.

S sebou fén, na sebe oblečení, u kterého vám nevadí případný flíček. Kdo potřebuje, nezapomeňte si vzít brýle.

Začínáme v sobotu ráno v 10:00 a šijeme do večera (cca do 18:00), pokračujeme v neděli od 9:00 do cca 15:00, je nutná přítomnost po oba dva dny.

Pro skupinku min. 6 a max. 10 osob.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 36 dnů
Cena: 2500 Kč
Lektor: Jitka Vrbová
Místo konání:
Horní Mlýn u Chotěboře
V údolí divoké řeky Doubravy se nachází areál Horního Mlýna s rekonstruovanou bývalou stodolou - dnes zázemím dětské skupiny a podkrovním sálem pro pořádání vzdělávacích akcí.
Adresa: Horní Mlýn, Chotěboř 539, 58301 Chotěboř
Pořadatel:
Klub Šalamounek je součástí Spolku pro rozvoj svobodného vzdělávání a od roku 2015 se zabývá
volnočasovými aktivitami pro děti od 6 měsíců, mládež i dospělé. Tato občanská iniciativa vznikla na základě potřeby vytvořit respektovanou a inspirativní alternativu ve výchově a vzdělávání dětí s cílem po…

Kontakt: Jitka Vrbová
Tel.: 775386972