Úterý
25
října
Neděle
30
října

5 denní vipassanový retreat

Naropa /NL/
Žádný jiný přístup se neukázal tak účinným pro seberealizaci jako vipassana. Tisíce lidí v minulých stoletích byly probuzeny skrze tuto jednoduchou techniku a způsob života.V přítomnosti živoucího Buddhy se stává tato metoda dokonce ještě mocnější. Láska a Vědomí jsou probouzeny současně. Nakonec i tato technika bude překonána. Člověk splyne s existencí, s přirozeným řádem života.
Naropa došel osvícení v roce 2002 během 10-denního retreatu, a takto udržuje tuto tradici živou.
Denně máme pět nebo šest hodinových sezení a meditace v chůzi. Každý den je recitována Gayatri mantra a je vytvořen prostor pro pohyb. Retreat probíhá v tichu, není během něj možné telefonovat, číst či psát.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 28 dnů
Cena: Program 5000 Kč, ubytování od 4250 (dle vybraného typu)
Lektor: Naropa /NL/
Místo konání:
Trimurti Sacha retreat centre, Vojtěchov 11, Lísek 593 01
Trimurti je umělecké retreatové centrum založené mystickem Naropou a skupinou přátel kolem něj. Centrum situované v překrásné přírodě v chráněné krajinné oblasti je místem pro vnitřní transformaci a rozvoj nejhlubšího potenciálu člověka.
Pořadatel:
Trimurti je umělecké retretové centrum založené mystikem Naropou a skupinou přátel okolo něj. Centrum situované v krásné lokalitě na území chráněné krajinné oblasti je místem pro transformaci a rozvoj nejhlubšího potenciálu člověka.

Kontakt: Jana Sacha
Tel.: 728 400 257