Qi Gong pro zdraví a vitaltu - Jitka Masek

QI GONG - Čínské zdravotní cvičení: QI GONG PRO ZDRAVÍ A VITALITU, TAIJI: SEMINÁŘE, KURZY, OSOBNÍ KOUČINK, ŠKOLA QI GONGU pro INSTRUKTORY.
Vedu semináře a kurzy Qi Gongu / Zhi Neng Qi Gongu a TAIJI
Organizuji semináře s mistry, učiteli Qi Gongu a Zhi Neng Qi Gongu z Číny a z jiných zemí. Vedu a organizuji semináře LÉČENÍ POMOCÍ ENERGIE QI a QI GONGU, QI GONG TERAPIE.
ŠKOLA ZHI NENG QI GONGU
Založila jsem školu Zhi Neng Qi Gongu pro instruktory
s možností certifikace jako instruktor. Výuka pro studenty ZHQG je obohacena výukou lektorů ze zahraničí a mistry Qi Gongu z Číny.
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK A KOUČING
Nabízím také možnost individuálního koučinku pro zdraví, individuální trénink Qi Gongu a také terapeutický trénink při nejrůznějších onemocněních.
JINÉ AKTIVITY
Mimo již zmíněné aktivity jsem se až do minulého roku s radostí věnovala také mému povolání projektantky a architektky.
Kromě toho maluji, sochařím,vytvářím skulptury z keramiky a píši básně.

Čchi kung - Qigong je pomalé pohybové, meditativní a dechové cvičení pro posílení fyzického zdraví a psychické rovnováhy. Je to cesta k sebepoznání, cesta k vnitřní harmonii, klidné mysli A OTEVŘENÍ SRDCE. Skrz vědomé používání mysli aktivujeme proudění energie Qi v těle, imunitní systém a samoléčebné síly a podporujeme rozvoj našich vnitřních schopností.
QiGong a zejména Zhi Neng Qi Gong nabízí také možnost léčení a sebe léčení. Zhi Neng Qi Gong vyvinul v 80. letech 20. století čínský vědec Prof. dr. Pang,Ming velmistr Qi Gongu a lékař jak západní, tak i čínské medicíny, který zasvětil svůj život výzkumu Qi Gongu a léčení. Z podnětu pomáhat a léčit bez jakýchkoliv léků a pomůcek vyvinul Zhineng Qigong jako komplexní léčebnou metodu. Propojil v ní staré prvky Qi Gongu s původem v taoistické, buddhistické, konfuciánské tradici s čínskou a západní medicínou a s poznatky moderní vědy a filozofie. Pomocí této metody se v Huaxia centru a klinice u Pekingu v Číně, které dr. Pang Ming založil a vedl od roku 1988 do roku 2000, léčilo tisíce pacientů pouze cvičením Zhineng Qigong bez užívání léků. U velkého procenta pacientů došlo ke zlepšení zdravotního stavu nebo k úplnému vyléčení.
Tel.: 00420 604 238 308

Akce Qi Gong pro zdraví a vitaltu - Jitka Masek

Níže uvedené akce proběhly v minulosti:

mistr TAO Qingyu z ČÍNY Jižní Morava
mistr TAO Qingyu z ČÍNY Jižní Morava
mistr TAO Qingyu z ČÍNY Jižní Morava
Dipl. Ing Jitka Masek, certifiková lektorka Qi Gongu, Zhi Neng Qi Gongu a Taiji, certifikovaná Qi Gong terapeutka Jižní Morava

Máte dobré zkušenosti s akcemi Qi Gong pro zdraví a vitaltu - Jitka Masek ? Podělte se!