A centrum, Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o. p. s.

Jsme rodinné a těhotenské komunitní centrum. Místo, ve kterém vás přivítáme a podpoříme v nejcitlivějším období vašeho života.
V těhotenství, před porodem i po něm se k nám můžete přijít protáhnout, uvolnit, rozhýbat, posílit i zrelaxovat pod vedením profesionálních lektorek. Tady máte k dispozici předporodní kurzy a řadu přednášek pro přípravu na rodičovství, k péči o miminko a k výchově dětí.
Jakmile po šestinedělí budete mít potřebu „jít mezi lidi“, jsme tady pro vás. Je to úleva, když můžete s čerstvě narozeným miminkem přijít někam, kde už to znáte. A můžete s ním chodit až do jeho 4 let.
To vše na jednom místě v Karlíně i on-line, už 25 let.

Bezpečný, přijímající prostor
Vytváříme pro vás přijímající prostor. Můžete sem přinést všechny své pochybnosti, nejistoty, strachy, pocity, o kterých si třeba myslíte, že byste je neměla mít. U nás najdete pochopení a podporu. Nadhled i vyžádané rady.
V Áčku také objevíte společenství lidí, kteří jsou podobně naladění, a kteří řeší podobné věci, jako právě teď vy. Vytváříme pro vás bezpečnou, rodinnou atmosféru.

Nabízíme komplexní služby:
- Poradny soukromých porodních asistentek a dul
- Masáže (těhotných, miminek, žen)
- Cvičení pro těhotné ženy (míče, jóga, pilates, cvičení s fyzioterape­utkou, tanec)
- Cvičení po porodu spolu s miminky (baby friendly lekce)
- Dílničky pro rodiče s dětmi do 4 let (říkanky, písničky a pohyb, rozvoj psychomotoriky, muzikoterapie, prvky dětské jógy, tanec, výtvarné tvoření)
- Přednášky a workshopy (kojení, nošení, kontaktní rodičovství, rebozo, vědomá výchova, péče o své potřeby, práce s emocemi atd.)
- Kurzy předporodní přípravy s porodní asistentkou či dulou (Ivana Königsmarková, Hypnoporod), předporodní ladění pro páry

Zásadní je pro nás celistvost – spojení péče o tělo, mysl a emoce.

Akce A centrum, Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o. p. s.

Nenalezen žádný záznam
Znáte A centrum, Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o. p. s.? Přihlaste se a přidejte své doporučení.