Čtvrtek
4
května
Neděle
7
května

DYNAMIKA VZTAHŮ. Rozpouštění se v lásce a samotě.

Ma Prem Sugandho
„Dynamika vztahů pro páry, jednotlivce i nezadané“

Při prožívání našich důvěrných vztahů pociťujeme přirozenou potřebu lásky, ale také samoty. Občas chceme prožívat intimitu a splynout se svým milovaným(milovanou), sdílet intimní chvíle, společně relaxovat atd. A pak jsou chvíle, kdy potřebujeme čas a prostor sami pro sebe, např. číst knihu, jít na procházku do přírody, meditovat nebo navštívit přátele. Obě potřeby jsou stejně důležité pro nastolení emoční rovnováhy ve vztahu.

Přirozený rytmus pro střídání blízkosti a samoty může být narušen vlnami strachu a starých traumat. Je možné, že znáte ty stavy, kdy ve vztahu lpíme na partnerovi kvůli strachu z osamělosti. Ve vztahu se také můžeme ztrácet či zcela ztratit. Také sice můžeme být ve vztahu, ale přitom se cítit osamělí, aniž bychom věděli, proč se tak děje. Také se někdy vyhýbáme intimitě. Bojíme se jí, protože nechceme být odmítnuti a zraněni. Také se můžeme zamilovat do „špatného“ partnera, který pro nás v danou chvíli není k dispozici…

Sdílením těchto témat ve skupině dostáváme příležitost dozvědět se více o našich vzorcích chování ve vztazích, které žijeme. Také zjistíme více o našich pocitech týkajících se partnerství, ať už jste ve vztahu či ne. Každý pocit v nás má svůj příběh. V průběhu workshopu můžeme tyto příběhy sdílet.

Účast na workshopu je vhodná jak pro páry, tak pro jednotlivce. Workshop je překládán do češtiny.

Workshop je veden V ANGLIČTINĚ s českým PŘEKLADEM.

SEMINÁŘ VEDE:
Ma Prem Sugando, senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě.Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki, Alchymie čaker (Chakra Alchemy), Neo-Reichiánské práce s dechem (Neo-Reichian Pulsation), hypnózy, NLP, Sexuálního odpodmiňování (Sexual Deconditioning), Osvobození dítěte (Childhood Deconditioning) a Primární práce (Primal-based therapy).

ORGANIZAČNÍ INFORMACE
Cena workshopu : 190 EUR při závazné registraci do 3. dubna, poté 200 EUR (záloha 74 EURO) + poplatek za ubytování a stravu ( 3 varianty podle typu ubytování - 4 290 Kč, 4 200 Kč nebo 3 630 Kč - detailněji níže).

Ubytování a strava

K dispozici jsou 3 typy ubytování
 • nový dům (pokojíky v nově zrekonstruovaném domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
 • hlavní dům (pokojíky v hlavním domě, sociální zařízení na chodbě v patrech)
 • velká meditační místnost (s vlastním spacákem)
Strava je veganská a vegetariánská:
 • veganská snídaně plus vajíčka a sýry
 • oběd
 • dopolední svačina (ovoce)
 • odpolední svačina (dezert bez cukru)
 • večeře
Cena ubytování a stravy není zahrnuta do ceny semináře.
 • Nový dům: 4 290 Kč
 • Starý dům: 4 200 Kč
 • Velká meditační místnost: 3 630 Kč
Začátek programu je ve čtvrtek 4. května 2023 v 19:00. Dorazte tak, abyste se mohli před programem ubytovat a navečeřet. Registrace bude probíhat 17:30 – 19:00. Konec semináře je v neděli 7. května 2023 kolem 14:00.

Poplatek za ubytování a stravu se vybírá na místě v CZK v den registrace 3. května. Ceny za stravu a ubytování výše jsou orientační, mohou se změnit dle počtu přihlášených účastníků.

ROZSAH PROGRAMU
Seminář je intenzivní a transformační. Den začíná obvykle v 7:00. Následuje snídaně a dopolední blok. Po obědě pokračujeme odpoledním programem, jehož součástí je krátká pauza na svačinu. Po večeři následuje večerní integrační program, který končí obvykle mezi 22. a 23. hodinou.

PŘIHLÁŠKA
Přes přihlašovací formulář NÍŽE. Tento přihlašovací formulář je autorizován pořadatelem. Přihláška odeslaná z této stránky je platná a bude bezpečně doručena pořadateli.

Pro závaznou registraci prosím zaplaťte zálohu 74 Eur na účet 2301856776/2010, IBAN:CZ6320100000002301856776 (účet Humangous, s.r.o., Severozápadní IV 390/53, 141 00 Praha – Záběhlice). Doplatek ceny workshopu v Eurech dle aktuální měny při registraci 2.3.2023. Děkujeme za pochopení.

STORNO PODMÍNKY
Registrací na tento workshop souhlasíte s následujícími storno podmínkami:
- do 3 týdnů před workshopem: zrušení je bezplatné
- mezi 3 a 1 týdnem před workshopem: storno poplatek je 1400 Kč
- mezi 1 týdnem a 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 30% ceny workshopu, pokud nenaleznete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- 3 dny před workshopem: storno poplatek činí 50% z ceny workshopu, pokud nenajdete náhradu, kterou vedoucí workshopu odsouhlasí
- zrušení v den workshopu nebo během workshopu: Vaše platba nebude vrácena.
Platba za zrušení bude provedena bankovním převodem. (Nebo kreditní kartou s dodatečným 3-5% poplatkem.)

Pro případné dotazy použijte prosím formulář dotaz pořadateli.
**************************************************************************
Ve videu níže Sugandho sdílí svou zkušenost s prací s čakrami. "Alchymie čaker v moderní době s Ma Prem Sugandho"
 
Přihlaste se přímo zde

Po obdržení přihlášky Vám pošleme potvrzení emailem
Ma Prem Sugandho

Do akce ještě 33 dnů
Cena: 200 EUR Sleva platí do 3.4.2023!
Cena včetně slevy: 190
Lektor: Ma Prem Sugandho
Místo konání:
Skalka 22
Skalka 22 - Místo pro meditaci, oslavu, tanec, vnitřní transformaci, cestu k sobě...
Centrum Skalka 22 se nachází v malebném Máchově kraji na konci vesnice Skalka u Doks.
Pořadatel:
Semináře a výcviky Ma Prem Sugandho v České republice. Práce s čakrami, léčení traumat z dětství, energetické poradenství podle Osha.

Kontakt: Bára Lalitya Polívková
Tel.: 739 374 258