Neděle
15
července

Meditace Merkaba 

Srdečně si vás dovoluji pozvat na jedinečný seminář Merkaba, který bude probíhat v Praze 15.07.2018. Tento seminář vřele doporučuji každému, kdo se chce posouvat a rozvíjet po duchovní i osobní stránce. Já osobně praktikuji Merkabu jiz 15 let a je mi výborným nástrojem a oporou v mém osobním i profesionálním životě. Dodává mi sílu, energii, ochranu a umožňuje snadné napojení na srdce a moje Vyšší Já. Doporučuji a doporučuji ještě jednou! Pokud vás seminář osloví, budeme se na vás těšit. Více informací a video se mnou je úpnlě dole. S láskou a radostí Leona Kling.

Co je MerKaBa
Je to meditační technika, kterou se provádí aktivace našeho světelného těla. Tuto metodu používali zasvěcenci v Egyptě, staří Inkové severoameričtí Indiáni či Tibetští lámové. Tato metoda byla znovu přinesena do naší doby americkým duchovním učitelem Drunvalem Melchiezedekem, autorem knih Prastaré tajemství květu života. 
Kdo nás přijede Merkabu učit
Leona a Stef, kteří učí jak si aktivovat MerKaBu po celém světě  přiletí do České republiky z Anglie. Stef je členem řádu Melchiezedeka, prošel osobním výcvikem s autorem knihy a je považován za experta v předávání znalosti Merkaby v UK. Pokud chcete pro svůj duchovní růst udělat významný krok, jste zváni na setkání. Pro učení Merkaby a vaší účast na setkání, není nutné knihu číst předem, přijďte a knihu si pak můžete či nemusíte přečíst.

Proč se učit MerKaBu a přijít na setkání
Merkaba je jednou z nejúčinnější a nejsilnější meditační metod. Je tak silná a účinná, protože obchází logickou mysl a napojí nás přímo na zdroj. Praktikování této meditace nám výrazně pomůže urychlit duchovní a osobní rozvoj. Merkaba meditace je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené meditátory.
Mnoho lidí zjišťuje, že Merkaba je první meditací, kterou jsou schopni dělat každý den a jejich mysl neodbíhá někam jinam.
Dále nám praktikování může přinést:
– Uklidnění a ztišení mysli.
– Pročištění a zharmonizování čaker a energetického pole.
– Vyrovnáni levé a pravé mozkové hemisféry.
– Silné napojeni na zemi/uzemnění.
– Silné napojeni na Vyšší Já/zdroj/Vesmír.
– Začnete žít a vnímat ze srdce (láska), ne ze solarního plexusu (ego/strach).
– Naučíte se, jak naprogramovat pole Merkaby k ochraně a zákonu přitažlivosti.

Jak proběhne seminář 
Při výuce meditace se pracuje s dechem (pránické dýchání), mudrami (pozice prstů na ruce), vizualizacemi a posvátné geometrii (hvězdný tetraedr).
Fáze 1: Vyčistí se a zharmonizují naše energetické pole a čakry.
Fáze 2: Uvede se do chodu plný pránický dech a přesune se naše energetické centrum ze solárního plexusu do srdeční čakry.
Fáze 3: Vytvoříme si kolem sebe energetické pole Merkaba. Toto je obrovské pole, asi 18 m široké a většina lidí to opravdu cítí!
Na semináři také budeme stavět model hvězdného tetraedru ve skutečné velikosti – a Stef nám ukáže, jak snadno se dá vytvořit. Každý z nás si do tohoto modelu stoupne (což nám později pomůže si tento geometrický tvar představit kolem sebe) a může si zkusit na vlastní kůži sílu této energie. Naučit se tuto meditaci trvá nějakou dobu – je to jako bychom se učili řídit auto. Jakmile se to prý ale naučíme (a dle Leony se to každý naučí), tak budeme schopni tuto meditaci provést za 10 minut.
Nemusíme mít žádné zkušenosti s meditací ani se nijak připravovat.
Každý je schopen se tuto metodu naučit, není třeba předchozí zkušenosti s meditací. To mě osobně obzvláště těší, neboť mě dlouhé meditace nejdou.
Nahrávka meditace na doma
Po setkání obdržíme nahrávku s meditací a pokyny, tak abychom mohli doma trénovat to, co se budeme společně učit.
Informace k termínu a přihlašování:
Termín: neděle 15. 07. 2018 
Místo: A centrum, Vitkova 10, Praha 8, 186 00
Cena:  3 000 kč / osoba
Vstup jen na základě potvrzené rezervace a uhrazené zálohy.
Jak se přihlásit:
Zasláním emailu na leona.kling@phonecoop.coop do předmětu napište  "Merkaba" a váš telefon. Pošlu vám info k možnosti přihlášení a uhrazení zálohy. V případě že bude volné místo tak vám rezervaci potvrdím čí případně vás napíšu jako náhradníka.
Průběh:
Začínáme v 9.30 hod, ale přijďte prosím na 8.45 - 9.15, končíme cca v 19hod hodin
VIDEO s Leonou Kling naleznete zde.

Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/meditace-merkaba-2018-07-15-0845 .

Vybrané akce:

9.3.2021, 1 hodina, 14:00 – 15:00
Beyond motherhood (konverzace v angličtině) - online
A centrum o.s.
5.9.2021, 10 hodin, 10:00 – 20:00
TEST - Emoční fitness CZ - celodenní
Fittop Wellness Centrum
Datum není stanovené
UNIKÁTNÍ VIBRAČNÍ LADĚNÍ CHANTEN 12
Výstavní 169/20, Praha 11
Cena: 180 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190