?
-----

Škola Malého stromu (ročník 2024)

MUDr. Marcela Litovová a Ivo Musil
Škola malého stromu je tříletý výcvik, který navazuje na kurz Kolo života. Absolvování Kola života je podmínkou pro přijetí do Školy malého stromu.

Lektoři: MUDr. Marcela Litovová a Ivo Musil

Škola Malého stromu (ŠMS) navazuje na Kolo života a významně jej rozšiřuje. Zatímco Kolo je zaměřené na práci s osobní minulostí, ŠMS míří na osobní budoucnost, na to, jak máme formovat své životy, abychom přestali být obětmi okolností a stali se strůjci svého osudu, abychom dokázali nacházet tu pro nás nejlepší cestu životem tak, aby se stal radostným a naplněným. Smyslem a cílem je, abychom nalezli a začali žít svou životní vizi, posvátný sen duše, své životní poslání a mohli tak plně realizovat potenciál 5. čakry.

Symbolika názvu je v souladu se třemi ročníky ŠMS. Každý strom má tři části: kořeny, kmen a korunu, kterým se budeme věnovat postupně ve třech ročnících výcviku. V 1. ročníku půjde o naše kořeny, z nichž můžeme vyrůstat, čili o to, někam patřit. Druhý ročník je zaměřený na kmen, na to, abychom mohli pevně stát ve svých životech a růst vzhůru, jak vyléčit to, co nám v tom brání, tedy především svá nemocná ega. Třetí ročník nám pak pomůže rozkošatit korunu našeho života a uvést do souladu obě roviny existence – materiální a spirituální, tedy posunout se z duality k jednotě, harmonii a celistvosti.

Termíny setkání v 1. ročníku
V každém ročníku absolvují účastníci 4 setkání. Tři společná setkání svého kmene a dále letní 10denní rituál vision quest, kterého se účastní studenti všech ročníků Školy malého stromu.

Pro ročník 2023 jsou termíny následující
2. – 4. února
22. – 24. březnaa
17. – 19. května
25. července – 4. srpna

První tři setkání začínají vždy v pátek v 18 hodin a končí v neděli ve večerních hodinách. Ten konec závisí na tom, jak nám půjde práce od ruky, na délce vašich sdílení a množství dotazů. Čas si vyhraďte vždy do 20 hodin, i když věřím, že se nám bude dařit končit dříve. Tato tři setkání se budou konat u nás v Úvalech (adresa je K Úvalům 115, 250 82 Tuklaty, ale je to na kraji Úval). Čtvrté setkání bude v přírodě na Zuckerově mlýně poblíž Úterý v Západních Čechách.

Přihlášení
Podmínkou přijetí do ŠMS je absolvování Kola života a semináře Posvátný kruh Medicine Wheel I. Pokud jste Posvátný kruh Medicine Wheel ještě neabsolvovali, je možné přihlásit se na termín 19.-21. ledna 2024.

Termín pro registraci nového ročníku je do 29. prosince 2023.

Počet lidí v ročníku je ale omezen na 10, a jakmile bude naplněn, nebude již možné se přihlásit.

Přihláška nabývá platnosti připsáním alespoň zálohy na účet, podle instrukcí níže.

Cena a způsob platby
Lektorné za první ročník je 11 800 Kč (z toho nevratná záloha 5 000 Kč). Částku je třeba zaplatit tak, aby byla připsána na náš účet do termínu uzávěrky, tedy nejpozději do 29. prosince 2023. Máte-li problém s úhradou lektorného najednou, můžete si rozdělit částku takto: nevratná záloha 5 000 Kč do výše uvedeného termínu a doplatek 6 800 Kč nejpozději do 31. ledna 2024. Komu by i toto dělalo obtíže, může zvolit ještě jednu variantu: nevratná záloha 5 000 Kč do výše uvedeného termínu, 1. splátka 4 000 Kč do 31. ledna 2024 a 2. splátka 3 000 Kč do 29. února 2024.

V poplatku nejsou zahrnuty náklady na setkání (strava, doprava, pronájem seminární místnosti, ubytování, případně další náklady). Tyto položky hradí každý účastník sám. Pokud bude setkání u nás v Úvalech, je příspěvek na energie 450 Kč na osobu. Letní desetidenní setkání je finančně nejnáročnější, obvykle mezi 7 a 9 tisíci (včetně stravy).

Případné ukončení účasti ze strany účastníka nezakládá nárok na vrácení poplatku nebo jeho odpovídající části. Jednotlivá setkání na sebe navazují a není možné pokračovat v ŠMS, nezúčastníte-li se některého. Ani tyto případy nezakládají nárok na vrácení poplatku nebo jeho odpovídající části.
Cena: 11 800 Kč/ročník
Lektor: MUDr. Marcela Litovová a Ivo Musil
Místo konání:
bude upřesněno
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz

Články

Přecházíme na mince
Nishkam
Připravili jsme velkou změnu. Pro placené služby na Letáčku přecházíme z českých korun na univerzální mince.
Spouštíme INSPIRACIA.sk
Magdaléna JP
V pátek 16.2.2024 ve 12:15 jsme otevřeli s-platformu pro osobní růst a transformaci na Slovensku. Jde o stejné stránky jako Letacek.cz, ale zaměřené n...
Stres v těhotenství může způsobit problémy s chůzí dítěte. Zkušenosti z terapie.
Lenka Lorien Kolárová
Citlivým přístupem a speciální terapií se dá řešit i to, že téměř dvouleté dítě nechodí. Další skutečný příběh z praxe terapeutky Lenky Lorien Kolárov...
Problémy s intimitou může způsobit komplikovaný porod. Zkušenosti z terapie.
Lenka Lorien Kolárová
Další reálný příběh z praxe terapeutky Lenky Lorien Kolárové. O tom, jak probíhala magická proměna dospělé ženy Petry, která měla problémy s dotekem a...
S čím může pomoci terapie zaměřená na tělo? Téměř se vším.
Lenka Lorien Kolárová
Nevíte, co čekat od terapie zaměřené na tělo? Terapeutka Lenka Lorien Kolárová se s Vámi ráda podělí o "příběhy z praxe" a nechá Vás nahlédnout do ko...
Když to nejde jinak
Nishkam
Musíme to udělat, protože jinak to nejde. Znáte ten pocit? Pokud se do něj dostanete, doporučuji si položit následující sebekoučovací otázky. A samozř...
Jak dosáhnout osvícení?
Letacek a AI
Osvícení je termín používaný v duchovním kontextu k popisu stavu hlubokého a transcendentního poznání nebo probuzení. Každá duchovní tradice nebo filo...