Úterý
1
prosince

VYLAĎTE SE NA PARTNERSTVÍ - večerní workshop pro nezadané.

Marcela a Luděk Peškovi
Stojíš o navázání partnerského vztahu a jsi nezadaný, nezadaná? Zveme tě na druhý ze tří volně na sebe navazujících večerů, které ti nabídnou příležitost potkat se s lidmi v podobné životní situaci a posunout se k větší otevřenosti i stabilitě.

Protože opravdová láska není obchod ani chytře naplánovaná výměna! Nerozvíjí se tím, že promýšlíme strategie, jak dostat z druhého to, po čem toužíme.
Chceme-li navázat partnerský vztah, pomůže nám, když si uvědomíme, že ten druhý funguje mimo jiné také jako naše zrcadlo. Znamená to, že jeho či její chování odráží chování nebo myšlenky nás samých, kterých si ale nejsme vědomi díky funkci obran mající za úkol chránit náš sebeobraz. Abychom se tedy posunuli ve svých postojích a umožnili tak vznik vztahu a následně jeho prohlubování, musíme sami sobě dovolit vidět svůj stín. To bývá výzva, které když se rozhodneme čelit, přinese ovoce. Pokud máte odvahu si přiznat, že partnerský vztah není jen procházka růžovou zahradou, jste tady správně.

Láska, kterou hledáme, se objeví sama, když pro ni připravíme prostor.
Nebudeme vás učit, jakou strategii zaujmout při navazování vztahu nebo jak vztah udržovat líbivými gesty, ale jak i přes rány, které vám život uštědřil nebo si vzájemně způsobíte, se neuzavřít v roli oběti. Přesunout se z hlavy do srdce a víc sdílet, jak se cítíte místo toho, co si myslíte. Odložit obranné mechanismy ega a dovolit druhému, aby se dotkl vašich „ran“. Právě to je příležitostí k transformaci stínu (vnitřních zranění), která si nesete s sebou a která ovlivňují to, kdo vás přitahuje a s kým cítíte touhu se sblížit.

Vybrané akce:

28.1.2021, 1 hodina, 14:00 – 15:00
Sdílení s Arnoštkou a program na přání - online
A centrum o.s.
30. – 31.1.2021, 2 dny
Základní seminář Šamanská cesta
Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha 9 Vinoř
Cena: 300 Kč při platbě do měsíce předem Později 400 Kč. Tři dny předem 500 Kč
Lektor: Marcela a Luděk Peškovi
Místo konání:
Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
3 minuty od Staroměstského náměstí
Pořadatel:

Kontakt: Marcela Pešková
Tel.: 728 824 289
Další způsob kontaktu: peskovamar@gmail.com