Čtvrtek
15
června
Pátek
16
června

Životní křižovatka

Ivo Musil
„I když se nikdo nemůže vrátit a vytvořit zcela nový začátek, každý může začít teď a vytvořit zcela nový konec,“ říká můj oblíbený citát Carla Barda. Jenže často je to zatraceně těžké. A tak možná právě stojíte na rozcestí a váháte, kterou cestou se vydat. Máte odejít z práce? Opustit partnera? Přestěhovat se? Začít podnikat? Vydat se na cestu? Přemýšlíte, proč vám do života vstoupila nemoc?

V naší západní kultuře máme vštípeno, že mámě uvažovat racionálně, tím ale častěji podléháme svému egu. Obyvatelé přírodních národů proto v rozhodujících momentech hledají odpověď, co by si přála jejich duše.

Na semináři se podíváme na svůj problém z pohledu šamanismu. V prvé řadě si najdeme spojence pro tuto situaci, abychom měli oporu, kterou v tento okamžik potřebujeme. Požádáme o radu spojence a zeptáme se své duše, po čem touží ona. Podíváme se na celou situaci s odstupem a nadhledem, za podpory Velkého Ducha, při pobytu v přírodě. A na závěr projdeme rituálem pro podporu zdárného průběhu naší životní změny.

Seminář je určen pro maximálně 6 účastníků, aby měl každý dostatek prostoru prozkoumat své téma do hloubky.

Seminář je součástí akce Šamanské léto. Pokud si vyberete 3 z našich letních seminářů, cena za všechny tři dohromady bude 6 300 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Více o akci Šamanské léto zde. V případě zájmu napište níže do zprávy v registraci „Šamanské léto“ a uveďte další dva vaše vybrané semináře.

Lektor: Ivo Musil

Úroveň: Mírně pokročilá – podmínkou účasti je dovednost šamanského cestování a kontakt se svými silovým zvířetem či jiným spojencem.

Harmonogram: Začátek je ve čtvrtek v 10 hodin. Konec je v pátek ve večerních hodinách.

Místo konání: K úvalům 115, Tuklaty (kraj obce Praha Úvaly). Na místě je možné po dohodě přespat na karimatce ve spacáku za 200 Kč.

Na seminář si vezměte: pohodlné oblečení dovnitř i na ven, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/zivotni-krizovatka…
Do akce ještě 16 dnů
Cena: 3 200 Kč
Lektor: Ivo Musil
Místo konání:
K Úvalům 115, Praha - Úvaly
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz

Články

Intuitivní malování
Silvia Skalová
V článku se dozvíte, jak intuitivní malování vzniklo, s čím a jak může pomoci a další zajímavé informace. Autorkou je Silvia Skalová, průvodkyně nejen...
Osobní transformace Martin Skala. Konstelace.
Martin Skala
Skoro každý lidský příběh by vydal na knihu. Tohle je ten můj. O tom, jak jsem se dostal ke konstelacím a proč jimi žiji dodnes.
Enneagram
Anand Subhuti
Co je to enneagram, jak s ním pracovat, jak nám může ulehčit život a další se dozvíte v článku od lektora a terapeuta Ananda Subhuti. Magii práce s en...
Životní rovnováha - nejlepší podmínky pro život.
Jiří Černák
Často se hovoří o tzv. duchovní a materiální stránce života. Někteří lidé zdůrazňují důležitost duchovního života, jiní zase dávají přednost materiáln...
Co znamenají symboly Jin a Jang
Letacek a UI
Jin a Jang jsou symboly vycházející z korejské filozofie a kultury a jsou považovány za základní principy vesmíru a všech věcí v něm. Jin představuje ...
Monte Perdido. Kontakt s mimozemskou inteligencí (UFO), meditace, Ricardo González.
Bernadeta Hodková
Existuje UFO? Jak vypadá setkání s ním? Jsou nějaká vědecká studia o setkání s UFO? Kde o tomto tématu zjistit víc a kam se vydat na takové setkání? T...
Regresní terapie - hlubinná abreaktivní psychoterapie HAP
Martina Sloupová
Co je to regresní terapie, neboli hlubinná abreaktivní psychoterapie HAP, kdo ji vytvořil, s čím a jak nám může v životě pomoci a další zajímavosti se...