Pátek
23
října
Neděle
25
října

Tanec 5 rytmů "TANCEM KE SVOBODĚ"

OLIVIA OLLA PALMER /IT/
Prostřednictvím tance 5 rytmů si dáváme největší svobodu, která může existovat: ukazuje nám, že jsme bez zábran a strachu. Nezáleží na tom, co se v nás děje ... dýcháme, cítíme, pohybujeme se, uvolňujeme, uzdravujeme. Tento přirozený způsob, jak poznávat život, se naučíme tancem 5 rytmů a prostřednictvím vln, které vytváří.

Tělo a duše se vracejí jako jedno a mluví řečí našeho těla, které vyjadřuje nevyslovená slova a emoce, které jsme nikdy nevyjádřily, a uvolňuje radost z toho, že se projevujeme v kráse naší jedinečnosti.

Dodržováním 5 rytmů - Flowing, Staccato, Chaos, Lyric and Stillness a vln, které vytvářejí, se naučíme, jak se můžeme kdykoli stát sami sebou, jak můžeme vyjádřit to, co cítíme, a jak můžeme uvolnit náš osobní tanec, který v nás sídlí.

Více informací naleznete na www.cestainspirace.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 27 dnů
Cena: 3 100 Kč při platbě do 30.6. (později 3 400 Kč)
Lektor: OLIVIA OLLA PALMER /IT/
Místo konání:
Taneční škola Ivy Langerové
Štorchova 1555/5, 180 00 Praha 8
Pořadatel:
Milujeme živou hudbu. Tu rychlou, kdy nás rytmus provokuje k divokému tanci, i tu pomalou, která vybízí k jemnému vlnění a meditaci. Věříme v léčivé účinky živé hudby. Na každém workshopu, na každém koncertě, který pořádáme, pozorujeme proměnu všech zúčastněných, kterou podporuje nejen osobnost lekt…

Kontakt: Klára Jelínková
Tel.: 608026415
Další způsob kontaktu: www.cestainspirace.cz