Čtvrtek
1
prosince
Neděle
4
prosince

Brány života - Zrození, transformační kurz

Adéla Tancerová
Když se rodí miminko, je jeho duše nesmírně citlivá. Vnímá každou myšlenku, každé zacházení, propalují se mu jako zápisy do jeho osobnosti. Život je takový.. já jsem takový.. třeba:
Zbytečný..
Ubližující..
Nechtěný..
Odložený..
Nemilovaný..
Sám..

Toto a mnoho dalšího si vytváří miminko jakožto základní informace o životě a vzorce o sobě samém. Děťátko roste, na tyto zážitky a zkušenosti se vrství další a další. Jak jde čas, zapadají hluboko, stávají se naším podvědomím. Dávno nevíme o tom, že tam jsou.. a přesto ovlivňují náš život. Mohu si 1000x říct, že si zasloužím lepší podmínky k životu.. ale když tam hluboko uvnitř je něco jiného, nepomůže to.

A proto je tu tento kurz. Dává ti příležitost dotknout se svých hlubin, poznat co se v nich skrývá i jak tě ovlivňují a zároveň k těmto vzpomínkám vložit novou zkušenost. Uvolnit staré bolesti a dosytit hladovou dětskou duši. Kurz nám dává prostor plynule se ponořit, odžít, co je třeba i zpevnit základy své osobnosti. Vytváří skvělý odrazový můstek pro tvou budoucnost a pocit: jsem tu správně.. Dovol si nechat se opečovat, na chvíli se věnovat jen sobě a dočerpat síly do běžného života. ..tímto jedinečně vytvořeným elixírem.
Do akce ještě 6 dnů
Cena: 3500
Lektor: Adéla Tancerová
Místo konání:
Lipová-Lázně 44
Moderně vybavená a rekonstruovaná chata v nádherném prostředí Jeseníků.
Pořadatel:

Kontakt: Adéla Tancerová - kurzy a terapie, které mění život
Tel.: 602205396
Další způsob kontaktu: https://www.tancerova.cz