Středa
14
října
Neděle
18
října

Probuzené Mužství. Modul 3: Probuzený muž

Swami Anahata
Tento třídílný výcvik je určen pro muže, kteří se navzájem chtějí podpořit a být silní, citliví, autentičtí a expanzivní. Výsledkem je, že jsme my muži schopni sdílet své nejhlubší dary s ostatními muži, ženami i světem.
Během tohoto tréninku sdílíme techniky a cesty, kterými pěstovat svou pozornost, uzemnění, sexualní mistrovství, což nám dává důvěru v sebe i ostatní a také citlivost. Sdílíme své zkušenosti, jaké je to v současnosti být mužem, a to zejména co se týče sexu, práce, peněz a vztahů. Skrze učení Tantry nově prožíváme všechny aspekty života.
Během tréninku a po jeho skončení se naučíme techniky a nástroje, jak své osobní probuzení integrovat do svého života. Staneme se součástí vědomého mezinárodního společenství, které sdílí, vytváří a oslavuje nové mužství.
Každý modul, každý pětidenní trénink je sám o sobě celistvý, takže je možno se ho zúčastnit samostatně nebo napřeskáčku. Pokud však chcete dosáhnout nejvyšších výsledků, velmi doporučujeme se výcviku zúčastnit v předepsaném pořadí od 1ky do 3ky.

Modul 3 - Probuzený muž
14-18. říjen 2020

Tuto část tréninku věnujeme probouzení potenciálu jakožto probuzeného muže. Muže, který dokáže prožívat plnou paletu svých schopností a který je zároveň mocný i zranitelný, má otevřené srdce, je upřímný, transparentní, inteligentní, divoký a hravý. Jeho činy jsou v naprostém souladu s jeho podstatou. Uznává ženskost a obdivuje ji. Integruje svou stinnou i světlou stránku. Je majákem soucitu, hluboce poetická duše s osobní integritou, která bere dech.
Důležitým krokem pro muže je otevřít středový kanál, aby vedl od sexuálního centra až do korunové čakry, kde může prožívat setkání Země a Nebe, Sexu a Ducha, a to zevnitř.
Budete povedeni na tantrické meditaci, hledání vize a rituálů, které otevřou vaši korunní čakru univerzálnímu vědomí. Naučíte se věřit svému vnitřnímu guruovi a otevírat se vnitřnímu božskému průvodci.

Právě toho je součástí oslava mužství. Muži se setkávají a hýčkají jeden druhého v přítomnosti a síle. Naučíme se, jak jeden druhého podpořit s hravostí a radostí.

Nastává nový úsvit. Probouzí se Pravý muž v celé své vznešenosti a velikosti.

* Swami Anahata je současný tantrický mistr. Svým žákům přináší fúzi východního mysticismu a západního vědeckého výzkumu. Jeho metody jsou jednoduché, celostní a ve světě tantry unikátní. Vytvořil výcvik Probuzené mužství po více než 20 letech zkušeností ve světě mužů.

Jelikož vyrůstal v malém městečku v Indii v nevzdělané rodině, vedl svou životní pouť mnoha proudy spirituality. Do tohoto výcviku vložil své milující srdce, svou vášeň a přítomnost a zve tě, ať se přidáš na cestu s ním.

* Cena je 330€ / modul nebo 825€ celý trénink + strava a ubytování
* Poplatky za stravu a ubytování
5 dní a 4 noci - plná penze a sdílené ubikace
€110 za modul 1 a 2, €115 za modul 3
Prosím mějte na paměti, že poplatky za jídlo a ubytování je nutno zaplatit hotově a to v Kč při příjezdu.

Vybrané akce:

6. – 14.2.2021, 9 dnů
Základní kurz Shiatsu
Dojo sei aikido Praha 2
8. – 10.10.2021, 2 dny
Trénink - Rodinné konstelace, pohyby Duše a osobní růst
Liberec, Josefinino údolí 103/13
6. – 14.2.2021, 9 dnů
Základní kurz Shiatsu
Dojo sei aikido Praha 2
Cena: 330€ / modul nebo 825€ celý trénink + strava a ubytování
Lektor: Swami Anahata
Místo konání:
Centrum Živá voda
Kohoutov 143
54401 Kohoutov (okres Trutnov)