Středa
22
července
Neděle
26
července

Probuzené Mužství. Modul 2: Objev volání své duše

Swami Anahata
Tento třídílný výcvik je určen pro muže, kteří se navzájem chtějí podpořit a být silní, citliví, autentičtí a expanzivní. Výsledkem je, že jsme my muži schopni sdílet své nejhlubší dary s ostatními muži, ženami i světem.
Během tohoto tréninku sdílíme techniky a cesty, kterými pěstovat svou pozornost, uzemnění, sexualní mistrovství, což nám dává důvěru v sebe i ostatní a také citlivost. Sdílíme své zkušenosti, jaké je to v současnosti být mužem, a to zejména co se týče sexu, práce, peněz a vztahů. Skrze učení Tantry nově prožíváme všechny aspekty života.
Během tréninku a po jeho skončení se naučíme techniky a nástroje, jak své osobní probuzení integrovat do svého života. Staneme se součástí vědomého mezinárodního společenství, které sdílí, vytváří a oslavuje nové mužství.
Každý modul, každý pětidenní trénink je sám o sobě celistvý, takže je možno se ho zúčastnit samostatně nebo napřeskáčku. Pokud však chcete dosáhnout nejvyšších výsledků, velmi doporučujeme se výcviku zúčastnit v předepsaném pořadí od 1ky do 3ky.

Modul 2 - Objev volání své duše
22 - 26. červenec 2020

Naučme se, jak kultivovat přítomnost v sexuálním vyjádření sebe sama. Odhal, jaké to je, octnout se v plné síle a ve stejný čas se citlivě propojit se svou milenkou.

Projdeme kmenovými rituály, zasvěceními a meditacemi prastaré Indie a Tibetu, a díky nim objevíme, jaký má nás život na Zemi účel. Rozpoznat svůj pravý účel - v tom je pravé Posílení. Potom je možné sladit svůj život s pravdivostí, svobodou a objevením své pravé podstaty. To z vás učiní muže upřímného, jasného, přímého a pokorného. Můžete vymazat společenské podmiňování a oprostit se od představ ostatních, které vám již neslouží.
Díky hormonu testosteronu se my muži orientujeme na cíl, chráníme si teritorium a soupeříme. Také máme svalovou hmotu a jsme sexuálně potentní. Na výcviku vám předáme způsoby, jak se sžít se svou testosteronem poháněnou podstatou, a koexistovat s ostatními muži v bratrství. Jsme pak schopni najít tvůrči způsob, jak řešit konflikty a zdravě vyjádřit svou soupeřivost.

Budeme otevírat proudění své energie skrze solární plexus, abychom znovu obnovili svou kapacitu se vyrovnat s životními zkouškami s výzvami a zdravě je ustáli. Díky tomu se přirozeně naučíme tvořit a udržet prostor sami pro sebe, ostatní muže a ženy.

* Swami Anahata je současný tantrický mistr. Svým žákům přináší fúzi východního mysticismu a západního vědeckého výzkumu. Jeho metody jsou jednoduché, celostní a ve světě tantry unikátní. Vytvořil výcvik Probuzené mužství po více než 20 letech zkušeností ve světě mužů.

Jelikož vyrůstal v malém městečku v Indii v nevzdělané rodině, vedl svou životní pouť mnoha proudy spirituality. Do tohoto výcviku vložil své milující srdce, svou vášeň a přítomnost a zve tě, ať se přidáš na cestu s ním.

* Cena je 330€ / modul nebo 825€ celý trénink + strava a ubytování
* Poplatky za stravu a ubytování
5 dní a 4 noci - plná penze a sdílené ubikace
€110 za modul 1 a 2, €115 za modul 3
Prosím mějte na paměti, že poplatky za jídlo a ubytování je nutno zaplatit hotově a to v Kč při příjezdu.

Vybrané akce:

8. – 10.10.2021, 2 dny
Trénink - Rodinné konstelace, pohyby Duše a osobní růst
Liberec, Josefinino údolí 103/13
Cena: 330€ / modul nebo 825€ celý trénink + strava a ubytování
Lektor: Swami Anahata
Místo konání:
Skalka 22 - centrum osobního rozvoje, Skalka u Doks
Centrum osobního rozvoje Skalka 22 leží v krásném Máchově kraji poblíž Máchova Jezera. Místo je obklopeno krásnou přírodou, kde si budete moci “dobít baterie”. Autem je to cca 1,5 h z Prahy. Z autobusového nádraží v Holešovicích jezdí spoj.