Sobota
8
října
Neděle
23
října

Základní kurz Shiatsu - 2 víkendy v Praze

Darja Havelková
Shiatsu je královnou mezi masážními technikami. Spojuje v sobě prvky akupresury, thajské masáže, protahování, přikládání dlaní, harmonizaci zatuhlých a prázdných míst. Ošetření a diagnostika tvoří jeden celek.
Nabízí komunikaci skrze dotek, kontakt s fyzickou, emocionální, mentální i spirituální rovinou.
V dnešní době velmi potřebné.
2 víkendy v Praze 8.-9.10.a 22.-23.10. 2022 věnujeme výuce a prožitkům dovedností shiatsu. Na tento Základní kurz navazuje 3letý Profesionální výcvik shiatsu, který se otevírá jednou za 2 roky. Nejbližší začíná 5. 11. 2022. Bude opět věnován rekonvalescenci těla i duše.
Základní kurz Vám nabízí spoustu technik - v leže na zádech, na boku, na břiše i vsedě. Naučíte se uzemnit, vystředit. Vnímat své tělo. a vnímat hranice druhého.
Jako bonus ucítíte i životní sílu proudící vybranými akupunkturními drahami.
Ranní meditace jsou samozřejmostí.
Těšíme se na vás a je nám ctí, že můžeme kurz shiatsu nabídnout právě teď, v této době.
Na Základní kurz, navazuje Profesionální výcvik, který není podmínkou, pouze možností pro ty, kteří budou chtít se shiatsu a celou škálou souvislostí a možností pokračovat dál.

Darja Shiatsu School provází studenty nepřetržitě od r. 1997. Vznikl unikátní projekt a nejkomplexnější vzdělávání v rámci shiatsu.
Atmosféru kurzů můžete načíst z FB stránky: https://www.facebook.com/DarShiatsu či https://www.facebook.com/AQHCZ nebo mrkněte na historické www.shiatsu.cz

Zajíma-li vás výcvik shiatsu ve vodě - Watsu a Aquahealing, podívejte se na www.aquahealing.cz. Nejbližší možnost bude 28. 9.-2. 10. 2022.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 10 dnů
Cena: 7 750,-Kč
Lektor: Darja Havelková
Místo konání:
Avaloka
Pořadatel:
Kurzy a terapie japonských masážních technik shiatsu (šiacu) od začátečníků po profesionály. Seznam praktiků shiatsu a dalších způsobů práce s tělem i duší (masáže, fonoforéza, CST, reiki) z celé ČR.
Kurzy a výcviky masáží a léčení ve vodě Aquahealing, Watsu, Vodní tanec, Aqua Cranio. Akreditace v…

Kontakt: Darja Havelková
Tel.: 603156708