Sobota
22
ledna

Setkání Mužů

Tomáš
Pozice muže v současné společnosti je složitá, protože přirozené mužské kvality jako je vnitřní klid, cílevědomost a síla jsou často projevovány ve svých agresivních a škodlivých podobách. Při potlačování těchto nedospělých forem mužské síly pak mizí i zdravá a potřebná forma mužství. Pokud ale muž dokáže začít své kvality kultivovat do zdravé a dospělé formy, najde v nich pevný základ své sebejistoty, svobody a energie pro činorodý život.

Spolupracující skupina mužů dokáže vytvořit prostředí vzájemné podpory, inspirování se a pomoci v míře, kterou málokdo z nás v dnešním soutěživém prostředí zažil. Už během jednodenního workshopu si vyzkoušíte různé techniky meditací, dechových cvičení i vzájemného naslouchání si a sdílení zkušeností. Skrze vlastní prožitky zesílené podporou ostatních mužů získáte možnost probudit svoji vnitřní sílu a s její pomocí začít tvořit svůj svět. Z vlastní zkušenosti potvrzuji, že je to krásný, přirozený a velice silný způsob, jak v sobě začít objevovat autentického muže.

Pro účastníky máme připravenou aktivní Osho meditaci, cvičení v přírodě, sdílení a další aktivity, které zaměstnají tělo i mysl.

Není nutná žádná předchozí zkušenost ani speciální vybavení. Jedinou podmínkou je přijít s otevřenou myslí a chutí zapojit se do skupinového procesu.

Pro účast na workshopu je nutné se předem přihlásit - emailem na adresu: tomas@fenclici.net, nebo pomocí formuláře na stránkách Centra Tara. Přihlášeným účastníkům pošlu před workshopem detailní instrukce.

Setkání mužů volně doplňuje sérii čtyřdenních tréninků Probuzené mužství, které navrhl a vede Swami Anahata. Jednodenní setkání se nesnaží nahradit mnohem hlubší práci, kterou absolvujeme na čtyřdenních workshopech. Pro muže, kteří už výcvikem procházejí, poskytuje možnost průběžné práce i mezi velkými workshopy a mužům, kteří o účasti na výcviku Probuzené mužství teprve uvažují, nabízí malou ochutnávku atmosféry mužské práce.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 5 dnů
Cena: 950
Lektor: Tomáš
Místo konání:
Kladno
Centrum Tara je malé meditační centrum přímo v centru Kladna.
Pořadatel:

Kontakt: Tomáš
Tel.: 602280407
Další způsob kontaktu: https://www.centrum-tara.cz