Sobota
12
srpna
Sobota
19
srpna

KOLA-LODĚ-RODINY ANEB OSTROV PIRÁTŮ

Markéta Černocká, Máří Bezuchová, Jiží Žemlík
KOLA – LODĚ – RODINY aneb OSTROV PIRÁTŮ
Dovolená v České Kanadě
Chaty Osika v jižních Čechách
12.- 19.8.2017
Týdenní pobyt v jižních Čechách s programem pro rodiny, výlety na kolech po České Kanadě a výpravou na kanoích řece.

Týdenní pobyt v jižních Čechách u Nové Bystřice v České Kanadě pro rodiny s dětmi od 2 do 10 let, můžete však klidně přijet i se staršími dětmi nebo bez dětí. Každý den bude dopoledne nebo odpoledne organizovaného programu pro děti s rodiči nebo bez rodičů na téma OSTROV PIRÁTŮ. Druhý půlden se můžete vydat na námi pořádané pohodové cyklovýlety pro rodiny s malými dětmi nebo dostanete mapu a tipy k vlastnímu programu ve vaší režii. Krajina nabízí výlety na kolech po zajímavých trasách malými asfaltkami krajinou lesů, tajemných balvanů a rybníků a historických míst. Nemohoucí malé cyklisty sbíráme cestou do auta s přívěsným vozíkem. Můžete přijet i bez kol. Lákavé jsou i procházky v okolních lesích – sběr hub a borůvek. Po večeři bude pro všechny děti nachystán večerníček a večerní hry, aby si rodiče oddechli, třeba v místní malinké hospůdce. Večer po uspání dětí nebo i s dětmi se můžete zúčastnit společného posezení u ohně, zpívání s kytarou, promítání v jídelně a jiných aktivit. Během pobytu vyrazíme společně na vodáckou výpravu na kánoích po Lužnici nebo Moravské Dyji dle stavu vody. Zúčastnit se mohou i začátečníci.

Kdy: 12.-19.8.2017
Kde: Rekreační středisko Chaty Osika u Nové Bystřice: http://www.chatyosika.cz/
Cena chatka s jídlem: 3.950 Kč dospělí, 2.850 Kč děti, 2.050 Kč malé děti
Cena stanování s jídlem: 3.250 Kč dospělí, 2.150 Kč děti, 1.650 Kč malé děti

REKREAČNÍ STŘEDISKO CHATY OSIKA - rodinný kemp s dlouholetou tradicí zasazený do krásné přírody České Kanady. Chatičky na louce a kolem lesy. Tábor zůstal stejný jako před lety – vzpomínka na prázdninová dobrodružství. Ideální místo k houbaření, koupání v nedalekém rybníku Osika, stejně jako prostor pro hry, posezení u ohně s kytarami. Kdo jednou kemp navštíví a prožije v něm svou dovolenou, velmi rád se vrací. Chaty Osika nabízí ubytování a rekreaci v areálu s 15 ti chatami. Krajinu mezi areálem s chatami a rybníkem Osika protíná známá úzkokolejka, která se svými parními turistickými vláčky dotváří kouzlo České Kanady.

Ubytování: chaty na slunné louce obklopené lesem nebo vlastní stany. K dispozici jídelna, sprchy, ohniště, hospůdka. Chatky jsou pětimístné (manželská postel nebo palanda + jednolůžko + dvě lůžka v podkroví). Velké rodiny budou mít k dispozici celou chatu. Rodiny s 1-2 dětmi budou ubytování ve spodní části chaty, osamělý rodič s 1 dítětem nebo pár dostanou podkrovní pokoj v patře chatky s odděleným vchodem. Přírodní rodiny mohou postavit stanový tábor na louce u dětského hřiště u naší polní kuchyně. Přístup ke koupelnám, levnější cena.

Stravování: celodenní 3x denně. Můžete si vybrat ze dvou variant, obě varianty budou letos vařeny naším kuchařem v polní kuchyni na plynových bombách a na ohni, servírované do ešusů venku:

1) strava blízká klasice - k snídani pečivo, džem, sýr, máslo, k obědu různé hotovky s masem (např. karbanátky, špagety se směsí, kuřecí rizoto...), k večeři opět teplé jídlo, víceméně už vegetariánské

2) strava blízká makrobiotice - k snídani obilné kaše s ovocem, k obědu i večeři zelenina, luštěniny, tofu, uvařené obilí se zeleninou a rostlinnou bílkovinou na různé varianty. Bez mléka, bez cukru, bez předpisů.

S sebou: Vlastní povlečení a prostěradlo (možno na místě i zapůjčit). Kola. Dále běžné věci na letní pobyt + sandály do lodě. Staré světlé tričko vaší velikosti k pomalování. Pro děti masku piráta nebo jiné mořské bytosti na karneval. Zavírací krabičky, vlastní lžíce, hrníčky a misky (můžeme zapůjčit talíře a příbory těm co zapomenou).

Cena zahrnuje:
DOSPĚLÁ CENA 3.950 Kč/ 3.250 Kč:
7x ubytování v chatkách/ve vlastním stanu + celodenní stravování, rekreční poplatek obci, příspěvek na organizační zajištění a materiál této akce a program, zapůjčení a doprava vodáckého vybavení (lodě, vesty, pádla, barely) na vodácké putování.

DĚTSKÁ CENA 2.850 Kč/2.150 Kč:
7x ubytování v chatkách/ve stanu + celodenní stravování, doprava unavených dětí z výletů, zapůjčení dětského vodáckého vybavení, diplomy, materiál na hry, odměny, poklady.
CENA „MALÉ DĚTI“ (jen do 5 let včetně): 2.050 Kč/1650 Kč: vše jako děti
CENA „MIMINKA“: 400 Kč: bez nároku na lůžko.

Začátek akce: v sobotu 12.8.2017 odpoledne na místě
Konec akce: v sobotu 18.8.2017 po obědě.

Těší se na vás: Markéta Černocká, Máří Bezuchová, Jura Žemlík a další

Přihlášky: Markéta Černocká,
776 662 435,
marketa@praminky.cz
www.praminky.cz

Vybrané akce:

19.2.2022, 5 hodin, 10:00 – 15:00
VÝTVARNÝ kurz MALOVÁNÍ MANDAL technikou DOT-ART
Centrum setkávání
22.1.2022 – 22.1.2023, 12 měsíců
Roční online kurz designu ekozahrady a rodového statku - od ledna 2022.
https://kurzy.ekozahrady.online
22.1. – 10.12.2022, 10 měsíců 18 dnů
Zahájení nového ročníku studiaa Moderní astrologie
u vás doma
26. – 30.1.2022, 4 dny
Život a vzestup po úrovních vědomí (ochutnávka kvantrického výcviku)
Kubasova Chalupa, Sudislav nad Orlicí
27.1.2022, 3 hodiny, 17:30 – 20:30
Konstelace s Katkou Zachovou v Hradci Králové
Klid na Křižovatce, Resslova 600, Hradec Králové
29. – 30.1.2022, 2 dny
Kurz masáže lávovými kameny
Institut RM na Statku Bernard
Cena: 3.950 Kč
Lektor: Markéta Černocká, Máří Bezuchová, Jiží Žemlík
Místo konání:
chaty Osika v České Kanadě
Pořadatel:
Nabízím semináře Rodinných konstelací, individální terapii (regrese, NLP, osobní konstelace a další techniky), pobyty v přírodě s programem, cesty do zahraničí a další

Kontakt: Markéta Černocká
Tel.: 776 662 435
Další způsob kontaktu: http://www.praminky.cz