Čtvrtek
4
května
Pondělí
8
května

PO PROUDU MORAVY

Markéta Černocká, Jiří Žemlík
PO PROUDU

MORAVY

čtyřdenní májová plavba
po úrodné moravské řece
4.-8.5.2017

Jarní vodácké putování po řece Moravě. Táboření v kempech, večery u ohně s kytarou, návštěva pamětihodností a sebepoznávací i recesní program.

Řeka a její přítoky jsou spleť proudů, které přináší a odnáší. Jsou to proudy energie, které TEČOU. Nemusíš tlačit vodu z kopce dolů. Teče sama. Po proudu odtéká, co pustíme, naše minulost. Po proudu přitéká k nám Nové, naše budoucnost. Vítejte a neváhejte vstoupit do řeky! Přidejte svoji kapku do proudu.

Cena: 2.750 Kč zahrnuje ubytování ve vodáckých kempech či jinde, 1x teplá sprcha během akce, jídlo 3x denně + svačinky po celé 4 dny, příspěvek na organizaci, materiál a program, vstupné do pivovaru a všech dalších památek, příspěvek na benzín a parkování doprovodného vozidla s přívěsem, zapůjčení veškerého vodáckého vybavení (lodě, pádla, vesty, pytle), dopravu lodí a přepravu lodí a lidí podél řeky.

Můžete se rozhodnout navíc pro dobrovolný příspěvek do fondu pro sociálně slabší účastníky, kteří by chtěli na plavbu jet, ale kvůli financím nemůžou (nezaměstnané a studentky). Vyrovná se vám velkou vděčností těchto účastníků. Transparentní účet „Socfond“: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2801132520 Zájemci o plavbu, kteří jsou v sociálně slabé situaci, mohou požádat o příspěvek na toto putování. Ozvěte se, kdo máte zájem a potřebujete.

S sebou bude potřeba: teplý spacák, karimatka, dobrá pláštěnka!, baterka, nůž, ešus nebo miska, lžíce, láhev na vodu, hygienické potřeby, oblečení do každého počasí! Povinně kompletní oblečení navíc na převlečení pro případ převrácení lodě a namočení.

Noclehy: Spát budeme ve vodáckých kempech i mimo kempy ve stanech (stany si musíte zajistit sami, případně kdo nemá, může být ubytován u někoho, kdo má - hlaste se oběma směry). V kempech jsou někde umývárny, WC, pitná voda, někde jsou tábořiště vybavena méně, někde vůbec.

Jídlo na putování bude zajištěno celodenně. Ráno zdravé obilné kaše s oříšky, někdy přes den studený oběd (chléb, máslo, sýr, pomazánka, zelenina, ovoce), někdy teplé jídlo i přes oběd. Večer bude nachystáno navařené jídlo (vegetariánská kuchyně nad ohněm nebo na plynové bombě). Začínáme večeří ve čtvrtek, končíme obědem v pondělí. Každý den dostanete i 1-2 svačinky.

Doprovodné auto s přívěsným vozíkem přiveze každý večer do kempu nádobí na vaření, potraviny, stany, dřevo, případně i vaše spacáky (aby byly v suchu), takže můžete po celý den jet v lodi nalehko jen se sudem se svými věcmi. V případě nouze naloží i nemohoucího vodáka.

Lodě: řeku budeme sjíždět na dvoumístných kánoích z půjčovny. K lodi bude mít každý účastník půjčený i vodotěsný pytel na osobní věci a pádlo a vestu. Všichni účastníci se budou v lodích střídat a poznávat plutí ve dvojicích s různými lidmi.
Počet účastníků: max 16 (8 lodí) + 1 organizátorská

Trasa a zkušenosti: Toto putování přibírá i účastníky s málo zkušenostmi a začátečníky. Vodáckým dovednostem vás naučíme. Kdo na vodě nikdy nejel, bude první den ve dvojici s někým zkušenějším. Plavit se budeme po řece Moravě z Hanušovic přes Postřelmov, Zábřeh, Mohelnici. Uprostřed akce lodě převezeme přes největší olej rovnou do CHKO Litovelské Pomoraví, odkud slavnostně doplujeme do Olomouce.
Podmínka účasti je umět plavat.

Morava je volej uprostřed polí… Proti trudomyslnosti se budeme na této akci věnovat kromě zpěvu s kytarou také tématice IT. Zažijeme sestavování počítačů na zelené louce, landart z vraků vyřazených monitorů, 3D IT pexeso, počítačově vybavené plující lodě, pádlování klávesnicemi, a nezapomeneme ani na odborné masáže a relaxační techniky pro sedavá zaměstnání a mnoho dalších dobrodružství.

Přihlášky: Markéta Černocká,
jezi@centrum.cz, 776 662 435 www.praminky.cz

Vybrané akce:

18.10.2021, 1 hodina, 9:00 – 10:30
Upgrading Motherhood
A centrum o.s.
23. – 24.10.2021, 2 dny
Workshop ájurvédského vaření
chalupa Orlička, Výprachtice, Orlické hory
31.10.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Připravte se dobře na nejisté období v roce 2022
Praha
Datum není stanovené
61. Setkání příznivců masáží v Praze
Centrum Rybalka na Praze 10
Datum není stanovené
On-line program Šťavnatý návyk
Facebook
Datum není stanovené
Na vlně ženství - jsi nádherná
~Online
22.10.2021, 19:00 – 19:45
Energetické léčení na dálku se Svatou trojicí
Léčení v klidu a pohodlí vašeho domova
23.10.2021, 8 hodin, 9:00 – 17:00
VÝUKA JÓGOVÝCH POZIC od A do Z
Králův Dvůr - Beroun
23.10.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Životní konstelace v Jičíně
Lázně Hilarion
27.10.2021 – 5.1.2022, 2 měsíce 9 dnů
VÝJIMEČNÝ ONLINE KURZ TAROTU: STAŇTE SE TAROTOVÝMI MISTRY A PROFESIONÁLY
Kdekoli - online akce
27.10.2021, 2 hodiny, 19:00 – 21:00
Tajemství slov aneb co se ukrývá pod slovy
Dračí Blaho, Jánská 8, Praha 1
Cena: 2.750 Kč
Lektor: Markéta Černocká, Jiří Žemlík
Místo konání:
chaty Osika v České Kanadě
Pořadatel:
Nabízím semináře Rodinných konstelací, individální terapii (regrese, NLP, osobní konstelace a další techniky), pobyty v přírodě s programem, cesty do zahraničí a další

Kontakt: Markéta Černocká
Tel.: 776 662 435
Další způsob kontaktu: http://www.praminky.cz